Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus Misafirleri Online Check-in ile Zaman Kazanıyor

Pegasus Havayolları, online check-in hizmetiyle misafirlerine daha kolay ve hızlı ulaşım imkanı sunuyor.

Pegasus Havayolları misafirleri, online check-in hizmeti ile uçmanın kolaylığını yaşamaya devam ediyor. Pegasus Havayolları'nın internet sitesi olan www.flypgs.com adresinden kolaylıkla yapılabilen online check-in ile Pegasus misafirleri yurt içi uçuşlarında, havalimanında check-in kontuarına gitmeden hızlıca uçağa biniş işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Online check-in işlemi ilk aşamada, Pegasus Havayolları'nın internet sitesi www.flypgs.com'da bulunan "Internet Check-in" ya da "Üye Girişi" butonlarına tıklandıktan sonra açılan sayfaya bağlanarak gerçekleştiriliyor. Uçuştan 48 saat önce kullanıma açılan online check-in işlemi ile ikinci aşamada, Pegasus Havayolları misafirinin PNR (rezervasyon) numarasını, adını ve soyadını belirtilen boşluklara yazması gerekiyor. Online check-in işlemi uçuşa üç saat kala kapanıyor.

Online check-in işlemiyle sistem, Pegasus Havayolları misafirine otomatik olarak koltuk sunuyor. Otomatik olarak verilen koltukları seçmek istemeyen misafirler ise''Ücretli Koltuk Seçimi" butonuna tıklayıp açılan sayfada koltuk planını görüntüleyerek, dilediği koltuğu seçebiliyor. Bu işlemin bir çıktısını uçuş öncesi yanına alan Pegasus misafirleri için ellerinde bulunan çıktı, biniş kartı yerine geçebiliyor. İşlemin çıktısını alamayan misafirler, havalimanlarında bulunan Pegasus kiosk'larından biniş kartlarını temin edebiliyor. Bagajı olmayan Pegasus misafirleri bu çıktı ile havaalanında check-in kontuarına uğramadan doğrudan güvenlik kontrolüne giderek uçağa binme şansına sahip oluyor.

Bagajı olan Pegasus misafirlerinin ise bagajlarını uçuştan en geç 30 dakika önce check-in kontuarında bulanan görevlilere teslim etmeleri gerekiyor. Bu durumda check-in işlemi önceden yapılmış olduğu için misafirler uçağa daha hızlı ve kolayca biniş yapabiliyor.

Pegasus'la yurt içi uçuşlarda İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep, Elazığ,İzmir, Kayseri, Lefkoşa, Malatya, Samsun, Trabzon, Van ve Mardin Havaalanı'ndan daha hızlı ve kolay uçmak için online check-in yapılabiliyor.

*Online check-in işlemi yurt dışı uçuşlarında geçerli değildir.