Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Sabiha Gökçen’de En Uygun Park Pegasus Ekopark !

Misafirlerine Her Zaman En İyi Hizmeti, En Hesaplı Şekilde Sunmayı İlke Haline Getiren Pegasus Hava Yolları, Otopark Tarifeleri İle Misafirlerine “En Hesaplı Otopark” İmkanını Da Sunuyor.

Misafirlerine her zaman en iyi hizmeti, en hesaplı şekilde  sunmayı ilke haline getiren Pegasus Hava Yolları, otopark tarifeleri ile misafirlerine “en hesaplı otopark” imkanını da sunuyor.

Araçlarını Pegasus EKOPARK’a bırakarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmayı tercih eden Pegasus misafirleri, araç parklarına günlük indirimli ücret ödeyerek “Pegasus misafirlerine özel” fiyatlardan yararlanabiliyorlar. Pegasus misafirlerinin bu özel fiyattan yararlanabilmeleri için , Pegasus ile yaptıkları uçuşa ait gidiş-dönüş biniş kartlarını otopark görevlisine ibraz etmeleri gerekiyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan diğer hava yolu ile uçacaklar için de Pegasus, avantajlı otopark imkanı sunmaya devam ediyor. Araçlarını Pegasus EKOPARK’a bırakacak diğer hava yolu misafirleri de araç parkı ücreti ödeyerek EKOPARK hizmetinden yararlanabiliyorlar.

Pegasus’un EKOPARK hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında Sabiha Gökçen havalimanı’nı tercih eden tüm misafirler, yolculuk öncesi ve sonrasında ulaşım derdi yaşamadan araçlarını güvenle otoparka teslim edebiliyorlar.

Havaalanına Ulaşım ve otopark ücretleri için tıklayınız.

İlham verici seyahat tüyoları ve özel Pegasus fırsatlarından haberdar olmak ister misin?
Hemen e-posta adresini bizimle paylaş