Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

“ARABAM TATİLDE” Bodrum’dan Sonra Şimdi Antalya ve İzmir’de…

Havayolu taşımacılığının dinamik firması Pegasus ile Lojistik sektörünün lider markası OMSAN Lojistik, 2010 yılında başlatmış olduğu “Arabam Tatilde” hizmetini genişleterek sürdürüyor.

Aracını tatil yolunda kullanmak istemeyenlerin imdadına koşan Arabam Tatilde, 2 Mayıs – 15 Kasım tarihleri arasında, Bodrum’un yanı sıra Antalya ve İzmir çevresine tatile gideceklerin de hizmetine geçen seneki fiyatlardan sunulacak. Böylece tatil severler, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, tatil yolunda uzun ve yorucu yolculuklar yapmak zorunda kalmayacak, kendileri PEGASUS konforuyla uçarken, araçları OMSAN güvencesiyle taşınacak. 

Aracını, İstanbul’un her iki yakasında bulunan OMSAN teslimat noktalarında veya İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda  OMSAN yetkilisine teslim eden tatilciler, Bodrum için, dilerlerse uçaktan iner inmez Bodrum Havalimanı’ndan, dilerlerse ertesi gün Bodrum’da bulunan OMSAN teslimat noktasından, Antalya’da Antalya Havalimanı’ndan, İzmir’de ise Adnan Menderes Havalimanı’ndan teslim alabilecekler. Ayrıca tatil dönüşlerinde de “Arabam Tatilde” hizmetinden aynı şekilde faydalanabilecekler.

Aracın kasko değerine göre değişen taşıma sigortası bedeli ve KDV hariç olmak üzere, İstanbul–Bodrum, İstanbul-Antalya ve İstanbul-İzmir arası tek gidiş taşıma fiyatı 299 TL’den, gidiş–dönüş taşıma fiyatı  ise 499 TL’den başlamaktadır. Arabanızı OMSAN güvencesiyle taşıtmak için 0216 458 54 44 nolu Arabam Tatilde Çağrı Merkezi’ni arayabilir, bu hizmet ile ilgili gelişmeleri www.arabamtatilde.com’dan takip edebilir, sevdiklerinizin de bu hizmetten haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. İyi tatiller…