Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus’un Yurt İçindeki 19. Uçuş Noktası Sivas Uçuşları Başladı!

Yurt İçi ve Yurt Dışı Hatlardaki Büyümesini Hızla Sürdüren Pegasus Hava Yolları, Tarifeli Seferlerine Bir Yenisini Daha Sivas Uçuşları İle Ekledi!

Türkiye’nin en geniş hava ulaşım ağına ulaşmayı ile haline getiren Pegasus Hava Yolları, Sivas’ı da uçuş noktalarına ekleyerek yurtiçi ve yurtdışı destinasyon sayısını 19 ülkede 45 noktaya yükseltmiş oldu.

Türkiye’nin en genç filosu ile seferlerine her gün bir yenisini ekleyen Pegasus Hava Yolları’nın, Sivas uçuşlarının biletleri vergiler dahil 49.99 TL’den başlayan fiyatlar ile başladı.

Pazartesi, Çarşamba, Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan sabah 06:20’de, Salı ve Perşembe günleri ise saat 20:00’de hareket eden Pegasus uçakları, Sivas Havalimanı’ndan da Pazartesi, Çarşamba, Pazar günleri sabah saat 08.00’de, Salı ve Perşembe günleri de 21.40’ta İstanbul’a hareket ediyor.

Pegasus misafirleri, Sivas’tan İstanbul bağlantılı olarak Amsterdam, Basel, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kharkiv, Kopenhag, Krasnodar, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma, Sofya, Stokholm, St. Etienne, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e uygun fiyatlarla seyahat edebiliyorlar.