Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus Hava Yolları Türkiye’de İlk Defa Barkod İle Mobil Check-In İşlemini Başlattı...

Pegasus Hava Yolları Türkiye’de İlk Defa  Barkod İle Mobil Check-In İşlemini Başlattı... Cep Telefonundan Mobile.Flypgs.Com Mobil Sitesine Girerek, Check-In Yapan Pegasus Misafirleri, Ceplerine Gelen Barkod İle Daha Hızlı Ve Kolayca Seyahat Ediyor.

Sektöre getirdiği yeniliklerle misafirlerini ekonomik fiyatlara, en güvenli ve en hızlı şekilde uçurmayı hedefleyen Pegasus Hava Yolları, Check-In sürecinde zaman kaybını da minimize ediyor.

Türkiye’de yine bir ilke imza atan Pegasus, “Barkod ile Mobil Check-In” uygulamasıyla uçakla seyahat etmeyi tercih edenlere bir kolaylık daha sunuyor.

Barkod ile Mobil Check-In” uygulaması kapsamında, Pegasus misafirleri, cep telefonundan mobile.flypgs.com mobile sitesine girerek check-in yaptıklarında bir barkod linki  cep telefonlarına ulaşacak. Buradan barkod görselini indiren Pegasus misafirleri, havalimanında boarding için güvenlikten geçişlere konulan akıllı cihazlara barkodlarını okutabilecekler. Pegasus misafirleri aynı uygulamayı internet sitesinden yapılan check-in işlemlerinde de seçmeli olarak gerçekleştirebilecekler.

Mobil check-in uygulaması öncelikli olarak, İstanbul Sabiha Gökçen, İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa havalimanları çıkışlı yurt içi uçuşlarında gerçekleştirilebilecek. 

Pegasus misafirlerinin, mobil check-in sonrasında gönderilen linki açabilmeleri için cep telefonundan internet erişimi (EDGE, 3G, GPRS veya WI-FI gibi) sahibi olmak gerekiyor.

MOBİL CHECK-IN NASIL ÇALIŞIYOR?

Cep telefonu üzerinden www.flypgs.com veya mobile.flypgs.com adresinden internet check-in işlemine başlanır.

1.    ADIM :


İnternet check-in menüsüne tıklanır. Rezervasyon Kodu (PNR), Ad ve Soyad bilgileri girilerek internet check-in’e uygun uçuşlar sorgulanır. Check-in işlemi, sayfadaki adımlar takip edilerek tamamlanır. Check-in işlemi tamamlandıktan sonra  Cep Telefonu ve E-posta  bilgilerinin gireleceği sayfa gelir. Buraya bilgiler girilir ve onaylanır. 

2.    ADIM:

Verilen cep telefonu ve e-posta adresine uçuş bilgilerini ve barkod linkini içeren mesaj (SMS ve/veya e-posta mesajı) gönderilir.

3.    ADIM: 

Gelen linke tıklandığında biniş kartı yerine kullanılacak barkod açılır. Bu barkod aracılığı ile boarding
yapılır.