Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Yurt Dışında 28. Uçuş Noktamız, Makedonya’nın Başkenti Üsküp!!!

Pegasus Hava Yolları, 15 Ağustos 2011 Tarihinden İtibaren İzmir’den, 16 Ağustos 2011 Tarihinden İtibaren İstanbul’dan, Makedonya’nın Başkenti Üsküp’e Başlatacağı Seferler İle Uçuş Ağını Balkanlar’da Da Genişletiyor!

Destinasyonlarına yurt içi ve yurt dışında her geçen gün bir yenisini ekleyen Pegasus, son olarak Makedonya’nın başkenti Üsküp’e başlatacağı seferler ile uçuş ağını Balkanlar’da da genişletmeye devam ediyor.

Pegasus’un, Balkanlar’ın göbeğinde Vardar Nehri’nin iki yakasına kurulmuş, Makedonya’nın başkenti ve en büyük kenti olmasının yanı sıra Osmanlı döneminin tarihi izlerini günümüze kadar taşıyan Üsküp sefer biletleri 4 Temmuz 2011 tarihinde satışa sunuluyor.

Üsküp seferlerinin biletleri 29,99 Euro’dan başlıyor...

Pegasus’un en taze destinasyonu Üsküp seferlerinin biletleri 4 Temmuz’dan itibaren vergiler dahil 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Pegasus misafirleri, 15 Ağustos’tan itibaren İzmir’den Pazartesi ve Cuma günleri, 16 Ağustos’dan itibaren İstanbul’dan Salı, Perşembe, Pazar günleri karışılıklı olarak Üsküp’e uçabilecekler.

Tarihi M.Ö 4.yüzyıla dayanan ve 520 yıl boyunca Osmanlı İmparatorluğu’na evsahipliği yapmış toprakları ile Üsküp, Pegasus’un yurt dışındaki 28’inci, toplamda ise 47’inci uçuş noktası oldu. Rahibe Teresa’nın doğduğu topraklar olan Üsküp, bu özelliği ile yardım ve konukseverliği ile öne çıkar. Binlerce yıl farklı kültürlerin yaşam alanına dönüşen Üsküp, gelenekleri, mutfağı ve sanat konusunda çeşitliliklerin arayanların tercihi oluyor. Sıcak yaz günlerini geleneksel olarak her yıl Ekim ayında  gerçekleştirilen Üsküp Uluslararası Caz Festivali ile tamamlayan Üsküp, bu yıl 20-24 Ekim tarihleri arasında festivalin 30. yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Pegasus Hava Yolları, 15 Ağustos  2011 tarihi itibari ile Üsküp’ e başlatacağı seferler ile uçuş ağını 21 ülkede toplam 47 noktaya yükseltirken, tatil için yeni destinasyon arayışında olanlara da bir seçenek daha ekliyor.