Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Azerbaycan Havayolları ile İstanbul-Bakü Ortak Uçuşlarına Başladık

Azerbaycan Havayolları ile İstanbul-Bakü Ortak Uçuşlarına Başladık Pegasus ve Azal’ın ortak misafir taşıdığı “codeshare” uçuşları, İstanbul Sabiha Gökçen – Bakü arasında haftanın 7 günü karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.

Yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarına her gün bir yenisini ekleyen Pegasus Hava Yolları, Azerbaycan Havayolları Azal ile ortak uçuşlar gerçekleştirmeye başladı.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı’na haftanın 7 günü karşılıklı olarak gerçekleştirilen ortak uçuşlar, Azerbaycan havayolları AZAL tarafından icra ediliyor, ancak Pegasus Hava Yolları uçuş kodunu da taşıyor ve her iki havayolu tarafından da satış yapılabiliyor. Böylelikle; Pegasus Hava Yolları internet sitesi flypgs.com’da İstanbul – Bakü uçuşlarını seçen misafirler,  Bakü uçuşlarına bilet satın alabiliyor ve Pegasus Plus üyeleri bu uçuşlarda da uçuş puan kazanabiliyorlar.

Pegasus - Azal ortak uçuşları, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 07.50’de Bakü’den İstanbul’a, saat 11.20’de İstanbul’dan Bakü’ye, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri de saat 17.50’de Bakü’den İstanbul’a, saat 20.55’de de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bakü’ye gerçekleştiriliyor.

İstanbul’dan Kafkaslar’ın en gözde şehri Bakü, şimdi 134,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla

Restore edilmiş eski ve tarihi binaları ile 2000’li yıllarla birlikte yükselen gökdelenlerin ahenkle iç içe geçtiği Bakü, iş dünyasınca sıklıkla seyahat edilen destinasyonların başında geliyor. 2012 Eurovision şarkı yarışmasına ev sahipliği yapacak olan Bakü’de esen rüzgarlar notaları müzikseverlere taşımaya hazırlanırken, şehri hızla gezilmesi gereken yerler listesinin üst sıralarına taşıyor. Azerbaycan’ın başkenti, rüzgarlar şehri Bakü, Pegasus-Azal ortak uçuşlarıyla haftanın 7 günü 134,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla iş dünyasının temsilcilerini ve yeni yerler keşfetmek isteyen seyahat severleri bekliyor.