Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Uçuş Ağımızı Gürcistan ve Ukrayna'da Genişletiyoruz

Gürcistan’daki ikinci noktamız sahil şehri Batum ve Ukrayna’daki üçüncü uçuş noktamız Lviv ile uçuş ağımızı 57 noktaya çıkarıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Ekim ayından itibaren başlayacak yeni uçuş noktalarımız: Gürcistan’ın Karadeniz sahilindeki gözde şehri Batum ile Ukrayna’da Kharkiv ve Donetsk’den sonraki üçüncü uçuş noktamız Lviv.

GÜRCİSTAN’DAKİ 2. UÇUŞ NOKTAMIZ BATUM VE BATUM ÜZERİNDEN HOPA UÇUŞLARI 8 EKİM’DE BAŞLIYOR!!

Tiflis’in ardından Gürcistan’daki 2. destinasyonumuz Batum’a 8 Ekim’den itibaren her hafta Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri gerçekleşecek uçuşlarımızın biletleri
satışa sunuldu. Uçuşlarımızın sefer saatleri Sabiha Gökçen’den 11:20, Batum’dan 15:10.

İki ülke arasında gerçekleştirilen özel anlaşma gereği, misafirlerimiz ister Batum’a, ister Batum üzerinden Hopa’ya ulaşabilecekler. 

Batum ve Hopa’ya yapılacak olan seferlerimiz, tek bir meydandan icra edilecektir. Gürcistan ile aramızdaki anlaşmaya istinaden, uçuşlar Batum Havalimanı’na yapılacak olup; Hopa’ya gidecek misafirlerimiz, Batum Havalimanı’nda aprondan otobüs ile alınıp, gümrükten geçirilip, Hopa’ya 1,5 saatte ulaştırılacaktır. Dönüşlerde, check-in işlemleri Hopa’da yapılıp, misafirler yine otobüsle Batum Havalimanı apronuna götürülecektir. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçacak misafirlerimizin, hem Hopa hem de Batum seferleri için check-in işlemlerini dış hatlar terminalinden yaptırmalılardır. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Batum’a yapılacak seferler 49.99 €; Hopa’ya yapılacak seferler 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Hopa parkurunda bilet almış olan misafirlerimizin Batum Havalimanı’ndan çıkış yapmalarına izin verilmeyecektir. 

Pasaporta ihtiyaç duyulmadan gezilen Gürcistan’ın tatil şehri: Batum

İki ülke arasında gerçekleştirilen özel anlaşma gereği, Türk vatandaşlarının pasaporta ihtiyaç duymadan, nüfus kağıdı ile giriş yapabildiği Batum, Karadeniz’e olan uzun sahili, casinoları ve tarihi ile ilginç ve kolay ulaşılabilen bir tatil destinasyonu olarak öne çıkıyor.

Pegasus misafirleri, tüm bu özellikleri ile seyahat tutkunlarının yeni yükselen destinasyonuna dönüşen Batum’dan İstanbul aktarmalı olarak, 14 yurt dışı, 17 yurt içi destinasyonuna seyahat edebilirler.


UKRAYNA’DA KHARKİV VE DONETSK’DEN SONRAKİ ÜÇÜNCÜ UÇUŞ NOKTAMIZ LVİV!

Ukrayna’daki üçüncü destinasyonumuz olan Lviv ile İstanbul arasında haftada 4 kez karşılıklı gerçekleştireceğimiz seferlerimiz 59.99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa açıldı.  Uçuşlarımız Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri İstanbul’dan 13:35; Lviv’den 17:30’da; Pazar günleri ise İstanbul’dan 23:55, Lviv’den 02:55’de gerçekleştirilecek.

İki ülke arasında imzalanan işbirliği anlaşmasına paralel olarak, 1 Ağustos’tan itibaren Türk vatandaşlarına yönelik vize uygulamasını kaldıran Ukrayna, misafirlerimiz için farklı bir alternatif olacak.

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan tarihi Lviv şehri...

2009 yılında Ukrayna’da yayınlanan bir yayın tarafından “Ukrayna’da yaşanılacak en iyi şehir” seçilen, göz kamaştırıcı  bir mimari ve sanatsal zenginliğe sahip olan Lviv şehri, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne kayıtlı olması ile dikkat çekiyor.

Yoğun bir tarihe şahitlik yapmış olan bu sokaklarda gezerken farklı kültürel ve dini geleneklere sahip grupların izlerine rastlanıyor. Tarihi yapısının yanı sıra güzel kafeleri ve alışveriş merkezleri  ile de her zevke hitap eden Lviv, seyahat severler için her mevsime uygun  etkileyici bir alternatif olarak sürekli genişleyen uçuş ağımızda yerini aldı.