Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Gazipaşa Havalimanı'na Uçmaya Başlıyoruz

17 Aralık’tan itibaren Gazipaşa Havalimanı’na gerçekleşecek seferlerimizin biletleri 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı Uçuş ağımıza Aralık ayından itibaren bir yenisini daha ekliyoruz: 17 Aralık’tan itibaren Alanya Gazipaşa Havalimanı’na uçmaya başlıyoruz.

Haftanın dört günü, gerçekleştirilecek seferler sayesinde misafirlerimiz Gazipaşa Havalimanı’ndan Türkiye’de Ankara, Adana, İzmir, Diyarbakır, Elazığ ve Trabzon’a; yurtdışında ise Amsterdam, Berlin, Stockholm, Bükreş, Duseldorf, Kopenhag, Münih, Marsilya, Paris, Priştine, Stuttgart, Viyana, Zürih, Üsküp ve Londra’ya bağlantılı olarak uçabilecekler.

Haftada 4 gün olarak başlayan seferlerimiz, 31 Mart 2013 itibariyle haftanın her günü karşılıklı olarak gerçekleşecek.

17 Aralık’taki ilk uçuşumuzdan itibaren, yerel yönetimlerin desteği ile Alanya ve Anamur’dan servis hizmetleri başladı. Alanya Belediyesi’nin başlatmış olduğu ücretsiz havalimanı servisleri uçuşlarımızın olduğu günler saat 05.20’de Konaklı Saat Kulesi önünden hareket etmektedir. Anamur Belediyesi’nin desteği ile başlayan servis hizmeti çerçevesinde ise Anamur ilköğretim Okulu önünde oluşturulan Gazipaşa Havaalanı Servis Kalkış Noktası’ndan saat 05.00’da hareket ederek Pegasus misafirlerini havalimanına kolayca ulaştırmaktadır.