Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Havaalanı Duyuruları


 • Paris Orly (Sud) - ( ORY )havalimanı geçici olarak online check-in işlemlerine kapatılmıştır.
 • 30 Nisan itibari ile Doha uçuşlarımız Terminal 1’den gerçekleştirilecektir.
 • 28 Mart itibariyle Antalya Havalimanı’ndan yapılacak tüm Ercan uçuşları dahi tüm dış hat seferleri Terminal 1 den gerçekleştirilecektir.
 • Adana D400 (E-5) karayolunda yaklaşık 3 ay sürmesi beklenen yol çalışması nedeni ile trafikte aksamalar yaşanmaktadır. Misafirlerimizin havalimanı ulaşımında oluşabilecek aksaklıkları göz önünde bulundurarak uçuşlarından 2 saat önce havalimanında bulunmaları rica olunur.
 • Bodrum Havalimanı işletmesi DHMİ tarafından yapılan bildiri ile 16.05.2012 tarihi itibariyle Pegasus Hava Yolları tüm Dış Hat uçuşları Yeni Dış Hat Terminali'nden, tüm İç Hat uçuşları ise Yeni İç Hat (A) Terminali'nden yapılacaktır.
 • Dubai seferlerimiz 29 Mart 2015 tarihi itibari ile Dubai Uluslararası Havalimanı Terminal-1 yerine Terminal-2'den gerçekleşecek ve kontuarlar uçuştan 3 saat önce açılarak, 1 saat önce kapanacaktır.
 • Elazığ (EZS) Havalimanı kalkışlı ve varışlı uçuşlarımız 18.10.2012 tarihinden itibaren yeni terminalden gerçekleştirilecektir.
 • Ercan Havalimanı/Kıbrıs (ECN): Tek terminal olup İÇ/DIŞ hat ayrımı yoktur. DIŞ hat olarak değerlendirilir.
 • Gaziantep Havalimanı'nda 26 Haziran 2013 tarihinde başlaması ve bir ay sürmesi planlanan tadilat çalışması nedeni ile uçuşlarınızda aksaklık yaşanmaması için uçuştan 2,5 saat önce alanda olmanızı tavsiye ederiz.
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İç Hatlar Terminali'nde yürütülmekte olan yenileme çalışmaları sebebiyle 02.01.2012 tarihi itibariyle İç Hatlar Hizmeti mevcut Dış Hatlar Terminali'nde ayrılan bir bölümde verilmektedir. Misafirlerimizin havalimanı girişinden başlayan yoğun araç trafiği ve havalimanı içerisindeki yoğun yolcu trafiği sebebiyle uçuştan 2 saat önce alanda olmaları rica olunur.
 • Konya Havalimanında 27.04.2012 tarihinde başlayıp 6 ay kadar sürmesi beklenen terminal binası güçlendirme çalışmaları nedeniyle, misafirlerimizin bagaj teslimlerinde ve uçağa alımlarında gecikmeler yaşanacaktır.Bu bilgiler göz önünde bulundurularak misafirlerimizin uçuşlarından en az 2 saat önce alanda hazır bulunmaları rica olunur.
 • Paris uçuşlarımız Orly Sud terminalinden yapılmaktadır.
 • Tel Aviv çıkışlı uçuşlarda "Tel Aviv – Ben Gurion Havaalanı" kuralları gereği, misafirlerimizin 3 saat öncesinde havaalanında bulunmaları, kalkis saatinden 1 saat öncesine kadar bagaj ve check-in islemlerini tamamlamis olmaları tavsiye edilmektedir.
 • 2014 yaz tarifesi itibariyle, Brüksel’de şu anda uçtuğumuz Zavantem meydanı yerine Charleroi meydanından uçmaya başlayacağız.
 • Milan - Bergamo havalimanının 13 Mayıs – 1 Haziran 2014 tarihleri arasında kapalı olması nedeni ile uçuşlarımız Milan – Malpensa Havalimanından gerçekleşecektir.
 • 13.05.2014 - 01.06.2014 tarihleri arasında İtalya uçuşlarımız, Bergamo (BGY) yerine Malpensa (MXP) havaalanına gerçekleşecektir.
İlham verici seyahat tüyoları ve özel Pegasus fırsatlarından haberdar olmak ister misin?
Hemen e-posta adresini bizimle paylaş