Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus Plus Kart

Hızlı Başvuru


Detay:

Belirtilen 3 bedava bilet ayda ortalama 2.000 TL harcanması halinde ortalama bilet fiyatları göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır. Hat ve tarihlere göre değişiklik söz konusu olabilir.

Doldurulan form ING BANK'a aittir. Paylaşacağınız bilgiler ING BANK tarafından alınıp, Pegasus Plus Kart için resmi başvuru sayılacaktır. Başvuru yapmanız halinde muhatabınızın ING BANK olduğunu kabul etmiş olmaktasınız.

Pegasus Plus Kart Alana Uçak Bileti Bedava

ING Bank'tan ilk kez Pegasus Plus Kart alana, bir uçak bileti bedava!

1-31 Mart tarihleri arasında ING Bank'tan Pegasus Plus asıl Kart'ınızı alın, tek yön hediye biletinizle Pegasus'un yurt dışında 57, yurt içinde 30 noktasından istediğinize Bedava Bilet kazanın!

Kampanya Kuralları

 • Kampanya Pegasus Plus kartı olmayan ve 1 Mart – 31 Mart 2015 tarihleri arasında asıl kart başvurusu onaylanan yeni kredi kartı müşterileri için geçerlidir.
 • Kampanya yurt içi ve yurt dışı tüm tarifeli hatlarda, sadece eko paket biletleri için geçerlidir.
 • Kampanya 15.03.2015-20.05.2015 tarihleri arasında yapılacak olan biletlemeler ve 08.04.2015 – 15.07.2015 tarih aralığı içinde yapılacak uçuşlar için geçerlidir. Biletlemeler en erken 7 gün sonrası için yapılabilmektedir.
 • Kampanya 22 – 26 Nisan 2015 tarihleri arasında; 30 Nisan – 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında, 15 – 20 Mayıs 2015 tarihleri arasında; ve 12 – 15 Haziran 2015 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerli değildir.
 • Kampanya sadece direkt uçuşlar için geçerlidir.
 • Bu indirim yalnızca flypgs.com'dan satın alınan eko paket biletlere uygulanır.
 • Bilet satın alımında kullanılacak İndirim Kodu Pegasus Plus Kart başvurusu onaylanan ve kartını teslim alan kişinin cep telefonuna SMS ile gönderilir, www.flypgs.com internet sitesinden bilet satın alma aşamasında kullanılır.
 • Bedava bilet devredilemez, değiştirilemez veya UçuşPuan'a çevrilemez.
 • Kampanyadan yararlanmak için; Pegasus Plus üye girişi yapmanız ve kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Ödeme ekranında bilgilerinizi doldurduktan sonra, "Ödemeye Devam Et” butonuna tıklayıp, "Pegasus Plus Kart Bedava Bilet" seçeneğini işaretlemelisiniz. Açılan ekrana şifrenizi girip "Onayla" butonuna bastığınızda tek yön bilet tutarının 0 TL olarak geldiğini görebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan hediye bilet kullanılır ve alınan kart 31.08.2015 tarihine kadar iptal edilirse 100 TL cezai ücret, en son ekstreye yansıtılacaktır.
 • Pegasus kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar

Kart Özellikleri:

Pegasus Plus Kart ile yapacağınız tüm harcamaların tutarının %1'i oranında UçuşPuan kazanırsınız. Pegasus Plus Kart sahipleri, Pegasus Plus programının tüm avantajlarına da sahip olacağı gibi, hem kart aidatı ödemez, hem de ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından faydalanırlar.

Bol Bol UçuşPuan Kazanımı;

 • Pegasus Plus Kart ile yapacağınız tüm harcamalardan %1 oranında UçuşPuan kazanırsınız.
 • Bonus Card Program ortaklarında yapacağınız alışverişlerden de ek olarak Bonus kazanırsınız.

Kazanılan Puanların Kullanımı;

 • 1 UçuşPuan 1 TL olup 5 TL ve üzerindeki UçuşPuan'larınızı www.flypgs.com'dan bilet veya ek hizmet satın alımlarınızda ister indirim ister bedava alışveriş için kullanabilirsiniz.
 • Ayrıca Bonus Card Program ortaklarında kazandığınız Bonus'ları ise yine Bonus Card Program ortaklıklarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilirsiniz.

Diğer Özellikler:

 • Acil nakit ihtiyaçlarınızın olması halinde Nakit Avans özelliği ile 7/24 kullanılabilir kart limitiniz kadar nakit çekebilir, isterse peşin, isterseniz de 9 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.
 • +destek ile ihtiyaç duyulan anlarda asistan hizmetlerinden faydalanabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok konuda Pegasus Plus Kart ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.
 • Pegasus Kart ile yapılan harcamaları taksitlendirebilir, ek taksit isteyebilir ya da ödemeleri erteleyebilirsiniz.
 • OGS ödemeleri, Turkcell cep telefonu faturası gibi düzenli harcamaları için ek masraf olmaksızın otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Pegasus Plus Kart' a SMS ile başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli. ÖRN: PGS 12345678910

İlham verici seyahat tüyoları ve özel Pegasus fırsatlarından haberdar olmak ister misin?
Hemen e-posta adresini bizimle paylaş