BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus Plus Kart

Hızlı Başvuru


Detay:

Sayın Müşterimiz, ING Bank’ın alanına yönlendirilmiş bulunmaktasınız. Paylaşmış olacağınız bu bilgiler, ING Bank tarafından Pegasus Plus Kartı başvurunuzun tamamlanması için alınmaktadır ve ING Bank’a Pegasus Plus kartı için resmi başvurunuz sayılacaktır. Yukarıda istenen bilgileri sağlamanız halinde, bu bilgileri kendi rızanız ile paylaşmış olduğunuzu ve muhatabınızın ING Bank olduğunu kabul etmiş olmaktasınız.

Pegasus Plus Kart yaptığınız tüm harcamalardan %1 UçuşPuan kazandırır, bonus biriktirir, üstelik Pegasus Plus üyelik ayrıcalıklarından da yararlandırır.

Kart Özellikleri:

  • Yıllık kart ücreti alınmamaktadır.
  • Kart ile yapılan tüm mal ve hizmet alımlarından %1, Pegasus Havayolları'nda yapılan uçuşlardan da Pegasus Plus uçuş programı kapsamında %2 UçuşPuan kazanılır.
  • 1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup UçuşPuan'lar flypgs.com'da bilet ve ek hizmet satın alımında kullanılabilecektir. 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuan'lar indirim olarak da kullanılabilir.
  • Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus toplar ve taksit yapar.
  • Pegasus Plus Kart' a SMS ile de başvurulabilmektedir. Hemen başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterlidir. ÖRN: PGS 12345678910.
Hemen Başvur

İlham verici seyahat tüyoları ve özel Pegasus fırsatlarından haberdar olmak ister misin?

Hemen e-posta adresini bizimle paylaş