BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus Plus Kart

Hızlı Başvuru


Detay:

Sayın Müşterimiz, ING Bank’ın alanına yönlendirilmiş bulunmaktasınız. Paylaşmış olacağınız bu bilgiler, ING Bank tarafından Pegasus Plus Kartı başvurunuzun tamamlanması için alınmaktadır ve ING Bank’a Pegasus Plus kartı için resmi başvurunuz sayılacaktır. Yukarıda istenen bilgileri sağlamanız halinde, bu bilgileri kendi rızanız ile paylaşmış olduğunuzu ve muhatabınızın ING Bank olduğunu kabul etmiş olmaktasınız.

Pegasus Plus Kart’tan 50 TL UçuşPuan Kazanma Fırsatı!

 • Kampanyadan 11 Kasım 2014 - 11 Aralık 2014 tarihleri arasında Pegasus Plus Kart başvuru yaparak başvurusu onaylanan ilk 3.000 kişi faydalanabilecektir.
 • 50 TL UçuşPuan’ın ilk 25 TL'si müşterinin kartı teslim almasını takiben bir ay içerisinde , ikinci 25 TL'si ise ilk harcamasını takiben bir ay içerisinde Pegasus Plus hesaplarına yüklenir. Kampanyadan kartını teslim alan ilk 3000 kişi faydalanabilir.
 • 2014 yılı içinde yüklenen UçuşPuan’lar 2016 yılı sonuna kadar kullanılabilir. 2015 yılı içinde yüklenecek UçuşPuan’lar 2017 yılı sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • 1 yıl içerisinde iptal edilen kartlar için verilen UçuşPuan'lar kart sahibinden geri alınır.
 • Pegasus ve ING Bank Kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kartlanma ve hediye UçuşPuan’lar ile ilgili şikayetlerde ING BANK ile iletişime geçilmesi gereklidir. Pegasus Hava Taşımacılı A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Pegasus Plus Kart yaptığınız tüm harcamalardan %1 UçuşPuan kazandırır, bonus biriktirir, üstelik Pegasus Plus üyelik ayrıcalıklarından da yararlandırır.

Kart Özellikleri:

 • Yıllık kart ücreti alınmamaktadır.
 • Kart ile yapılan tüm mal ve hizmet alımlarından %1, Pegasus Havayolları'nda yapılan uçuşlardan da Pegasus Plus uçuş programı kapsamında %2 UçuşPuan kazanılır.
 • 1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup UçuşPuan'lar flypgs.com'da bilet ve ek hizmet satın alımında kullanılabilecektir. 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuan'lar indirim olarak da kullanılabilir.
 • Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus toplar ve taksit yapar.
 • Pegasus Plus Kart' a SMS ile de başvurulabilmektedir. Hemen başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterlidir. ÖRN: PGS 12345678910.
Hemen Başvur

İlham verici seyahat tüyoları ve özel Pegasus fırsatlarından haberdar olmak ister misin?

Hemen e-posta adresini bizimle paylaş