Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus Plus Kart

Hızlı Başvuru


Detay:

Belirtilen 3 bedava bilet ayda ortalama 2.000 TL harcanması halinde ortalama bilet fiyatları göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır. Hat ve tarihlere göre değişiklik söz konusu olabilir.

Doldurulan form ING BANK'a aittir. Paylaşacağınız bilgiler ING BANK tarafından alınıp, Pegasus Plus Kart için resmi başvuru sayılacaktır. Başvuru yapmanız halinde muhatabınızın ING BANK olduğunu kabul etmiş olmaktasınız.

Kart Özellikleri:

Pegasus Plus Kart ile yapacağınız tüm harcamaların tutarının %1'i oranında UçuşPuan kazanırsınız. Pegasus Plus Kart sahipleri, Pegasus Plus programının tüm avantajlarına da sahip olacağı gibi, hem kart aidatı ödemez, hem de ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından faydalanırlar.

Bol Bol UçuşPuan Kazanımı;

  • Pegasus Plus Kart ile yapacağınız tüm harcamalardan %1 oranında UçuşPuan kazanırsınız.
  • Bonus Card Program ortaklarında yapacağınız alışverişlerden de ek olarak Bonus kazanırsınız.

Kazanılan Puanların Kullanımı;

  • 1 UçuşPuan 1 TL olup 5 TL ve üzerindeki UçuşPuan'larınızı www.flypgs.com'dan bilet veya ek hizmet satın alımlarınızda ister indirim ister bedava alışveriş için kullanabilirsiniz.
  • Ayrıca Bonus Card Program ortaklarında kazandığınız Bonus'ları ise yine Bonus Card Program ortaklıklarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilirsiniz.

Diğer Özellikler:

  • Acil nakit ihtiyaçlarınızın olması halinde Nakit Avans özelliği ile 7/24 kullanılabilir kart limitiniz kadar nakit çekebilir, isterse peşin, isterseniz de 9 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.
  • +destek ile ihtiyaç duyulan anlarda asistan hizmetlerinden faydalanabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok konuda Pegasus Plus Kart ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.
  • Pegasus Kart ile yapılan harcamaları taksitlendirebilir, ek taksit isteyebilir ya da ödemeleri erteleyebilirsiniz.
  • OGS ödemeleri, Turkcell cep telefonu faturası gibi düzenli harcamaları için ek masraf olmaksızın otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Pegasus Plus Kart' a SMS ile başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli. ÖRN: PGS 12345678910