Şu anda güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınız için sitemizin bütün fonksiyonlarını kullanamıyorsunuz.
Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

 

BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Online İşlemler

İnternet üzerinden yapılan online bilet satın alma işlemleri sadece Visa ve Master Card Kredi kartları ile yapılabilmektedir. Ayrıca kredi kartı dışında Almanya'da banka hesap numaranız var ise;

ELV (Elektronik Havale) ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı dışındaki bu ödeme uçuşa 7 günden fazla zaman varsa kullanılabilmektedir. Satın alma işleminiz sırasında güvenlik nedeni ile sizden kredi kartınızın 3 haneli güvenlik kodunu girmeniz istenecektir. (Güvenlik kodu kredi kartının arkasında, imza hanesinde bulunan kredi kartı numarasından sonra yer alan son üç rakamdır.) Bilet alımını onayladığınızda bilet tutarı (vergi ve diğer masraflar dahil) kredi kartınızdan tahsil edilecek ve sistemden çıktısını alabileceğiniz ve fatura niteliğindeki Elektronik Yolcu Bileti düzenlenecektir. Elektronik Biletinizin çıktısını dilerseniz 7 gün içinde size en yakın Pegasus Satış Ofisinden de alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları e-bilet konfirmasyon/iptaline ilişkin e-mail mesajlarının iletilmemesi, geç iletilmesi ya da eksik olarak iletilmesine ilişkin sorumluluk kabul etmez.

Uçuş parkurlarında biri promosyonel diğeri normal sınıf ücretinde olan bir bilet ise, PNR'ın tümü için promosyonel ücretin opsiyon kuralları gecerli olacaktır. Sistemin verdiği ücretsiz opsiyon süresi, uçuşa kalan gün sayısına bağlı olarak belirlenen süre ve ücretlerde uzatılabilecektir.
Promosyonel ücretlerde fiyat sabitleme 1 kez, diğer ücretler için ise 2 kez yapılabilecektir. Web de dış hat opsiyon uzatım uygulaması her zaman iç hat gibi olacaktır. Uçuşa kalan süreden bağımsız olarak eğer PNR daki uçuşlardan birinde 9 dan az uygun koltuk varsa opsiyon satışına izin verilmeyecektir. Fiyat sabitleme ücretleri iade edilmez.

İnternet sitemizin ana sayfasında yer alan "Bilet İşlemlerim" bölümüne Rezervasyon (PNR) numarası ve uçuşa katılacak kişinin soyadının girilmesi ile satın alma sayfasına yönlendirilerek bilet satış işlemi tamamlanabilmektedir.

Yapılan yeni uygulama netcesinde misafirlerimiz ister bilet alım esnasında isterse seyahate başlamadan önce herhangi bir zamanda WEB, Call Center ve yetkili acentelemizden daha düşük ücretlerle fazla bagajları için önceden ödeme yapabileceklerdir.
01 Nisan 2011 tarihinden önce düzenlenen biletlerde ücretsiz kg hakkı ve fazla bagaj uygulanmasında mevcut kurallar devam edecektir. 01 Nisan tarihinden sonra biletlemesi yapılacak olan 'opsiyonlu PNR' larda ise yeni uygulama geçerli olacaktır.
Serbest bagaj hakkı İç hatlarda 15 kg, Dış hatlarda 20 kg'dur.
Beraberinizde taşıyacağınız ve serbest bagaj hakkını aşan kilolarınız için WEB sitemizden asagıda verilen ücretlerle ucusa 4 saat kalana dek ödeme yapabilirsiniz.
Satın alabileceğiniz max kg hakkı 20 kg olup, ücretler 5 kg, 10kg, 15 kg ve 20 kg basamaklarla belirlenmiştir. WEB sitesinden asagıdaki tabloda belirtilen ücretlerle (bkz.tablo sütun 4) ödeme yapılır.
20kg üzerinde fazla bagajınız olması halinde artan deger için havalimanlarında fazla bagaj ücreti üzerinden ödeme yapılması gerekmektedir.
Önceden satın alınan bagaj kg hakkının, uçuşa getirilen bagaj ağırlıgından daha az olması halinde, fazla ödenen kg için iade yapılamaz. Eksik kg ödemesi yapılmıs ise aradakı kg farkı kadar havalimanında fazla bagaj ücretleri üzerinden ödeme yapılmaktadır.(bkz. Tablo sütun 3)
Bebekler için kg satışı yapılmamaktadır.
PNR da birden fazla kişi olması durumunda her bir misafir için ayrı ayrı bagaj kg hakkı satın alınmalıdır.
Satın alınan kg hakkı bir başka kişiye devredilemez.
Rezervasyon değişikliklerinde satın alınan bagaj kg hakkı , değişiklik yapılan yeni uçuşa otomatik olarak aktarılır. Varsa ücret farkı tahsil edilir veya iadesi yapılır.
Ucusun iptali durumunda satın alınan kg ücreti de otomatik olarak iade edilir. Uçuş iptal edilmeden bagaj iadesi yapılmaz.

Ücretli koltuk seçiminin kuralları aşağıdaki gibidir:
Opsiyonlu rezervasyonlar için koltuk seçimi (Seat Selection) yapılamaz. Koltuk Seçimi işlemi sadece bilet satın alma aşamasında veya bilet satın alındıktan sonra yapılabilir. (Ayrılan koltuk ücreti ödenmedikçe kısa bir süre sonra otomatik olarak seçilen koltuk iptal olmaktadır.)
Yolcu isteği dışında uçuşun gecikmeli olarak icra edilmesi, iptali veya yolcunun seçtiği koltuğa oturtulamaması halinde koltuğun iptali ve ücretin iadesi yapılabilir
Uçuş değişikliği yapılmaksızın, sadece koltuk değiştirme işlemi yapılamaz
Sadece koltuk iptal ve iadesi yapılamaz.
Yolcunun kendi isteği ile uçuşunda Rezervasyon Değişikliği talep etmesi halinde, bu uçuş için seçilen koltuk otomatik olarak yeni uçuşa transfer edilmez, ancak ödenen koltuk ücreti herhangi bir ceza kesilmeksizin aynen yolcuya iade edilir. Yolcu yeniden koltuk seçimi yapmak isterse yeniden Ücretli Yer Seçimi butonuna tıklanarak ekranda verilen ücret için ödemesi yapılmalıdır.

Pegasus Havayollarının tüm tarifeli uçuşlarında ikram servisi ücretli olarak yapılmaktadır.

Web sitesi, acenteler ve çağrı merkezi üzerinden satın alınmış olan menüler de uçuşa 24 saat ve daha az zaman kala yapılan iptal ve iade durumunda, satın alınan menünün ücreti iade edilmemektedir.

Uçuştan 24 Saat Önce Yapılan İptal Ve Değişiklikler

Uçuşunuz için satın almış olduğunuz ikram menüsü, uçuş değişikliği yada uçuş iptali yapmanız durumunda; alınan ilk biletin iptali ile beraber otomatik olarak  iptal edilmekte ve ikram ücreti kesintisiz olarak tarafınıza geri ödenmektedir. Yeni uçuşunuz için yeniden ikram menüsü seçimi ve satın alma işlemi yapmanız gereklidir.

Uçuşa 24 Saatten Az Süre Kalması Durumunda Yapılan İptal ve Değişikler

Uçuşunuza 24 saat ve/veya daha az zaman kala yapmış olduğunuz iptal ve iade durumunda; satın alınan menünün ücreti iade edilmemektedir.

İkram menüsü’nün iptal edilmesi; uçuşun iptali veya değiştirilmesi ile mümkündür. Aksi halde satın alınan ikram menüsü iade edilemez.

İç Hat uçuşlarında, güvenlik kuralları gereği, yolcu kimlik kontrolünde sadece aşağıdaki belirtilen evraklar kabul edilebilecektir:
Nüfus Cüzdanı
Ehliyet
Pasaport ve Pasaport yerine geçen belgeler
Evlilik cüzdanı
Resmi kurum/kuruluşlar tarafından verilen kimlikler
Sağlık karnesi
Doğumdan bir ay sonrasına kadar doğum belgesi, (ebeveyn kimliğiyle beraber olması koşuluyla.)
İç Hat Uçuşlarında Kabul Edilmeyen Evraklar
Bunun dışındaki belgeler İç Hat uçuşlarında kabul edilmeyeceği gibi, yolcuların sundukları aşağıdaki evraklar da kimlik olarak kabul edilmemektedir:
Kimlik fotokopisi veya faksı
İnternetten alınan TC kimlik no çıktısı
Yukarıda belirtilen kimlik ve kimlik yerine geçen tüm belgelerin fotokopileri, kimlik olarak kabul edilmemektedir.
Pegasus Self Servis Kioskları ile Check-in
Sadece el bagajı ile seyahat ediyorsanız, Pegasus Self Servis Kioskları ile check-in işlemlerinizi kuyruklara girmeden, hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Sistem tamamen dokunmatik olarak çalışır. Ekranda beliren butonlarla gideceğiniz noktayı seçebilir, check-in işleminizi hızlıca tamamlayıp biniş kartınızı alarak doğrudan biniş kapısına gidebilirsiniz.
Kioskta 24 saat içindeki gidiş ve dönüş uçuşlarınıza check-in yapabilirsiniz. Buna ilaveten, web sitemiz, çağrı merkezimiz veya acentelerimizden satın almış olduğunuz elektronik biletlerin 'Elektronik Bilet ve Seyahat Belgelerini'de Self Servis kiosklarımızdan alabilirsiniz.
Şimdilik İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Havalimanı, Bodrum Milas Havalimanı, Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı'nda bagajsız seyahat eden yolcularımızın kullanımına sunulan Pegasus Self Servis kioskları, kısa zamanda uçuş noktalarımızın tümünde değerli yolcularımızın hizmetinde olacaktır.
Internet Check-in
Yurtiçi ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı yurtdışı uçuşlarınızda check-in işlemlerinizi hızlı, kolay ve çok daha erken internet sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.
İnternette check-in işleminizi yapmak için ana sayfamızda yer alan internet check-in bölümünde istenen bilgileri ileterek, iç hat uçuşlarımız için biniş kartınızı kendiniz üretebilir ve çıktısını alabilirsiniz.
Havalimanına geldiğinizde biniş kartınızla beraber, kimliğinizi (nüfus cüzdanı veya ehliyet) göstererek doğrudan uçak biniş kapısına gidebilirsiniz. Kabine alamadığınız bagajlarınız için havalimanında Pegasus check-in görevlilerine müracaat etmeniz gerekmektedir.
Web sitemiz, çağrı merkezimiz, acentelerimiz ve havalimanı satış ofislerimizden satın aldığınız biletlerinize en erken 72 saat öncesinden, en geç uçuşunuza 40 dakika kalana kadar internette check-in yapabilirsiniz. Bu imkan size bağlantılı uçuşlarınızı da önceden check edebilme olanağı sağlar. Bağlantılı uçuşunuz varsa, her iki biniş kartınızı da printerden A4 formatında bir dosya kağıdına bastırmanız yeterlidir.
İnternette check-in işleminizi yaparken, rezervasyon numarasını, adını ve soyadını bildiğiniz yakınlarınızın da check-in işlemini dilerseniz yapabilir, yanyana ya da birbirinize yakın oturma şansını yakalarsınız.
İnternet check-in esnasında, koltuğunuzu (ücreti karşılığında) kendiniz seçebilir, ya da otomatik check-in seçeneği yardımı ile ücret ödemeden sistemimizin size bir yer belirlemesini sağlayabilirsiniz.
Rezervasyonunuzda birden fazla yolcu var ise, sadece seçtiğiniz yolcuya yer satın alabilir ve check-in işlemini yapabilirsiniz.
İnternette check-in yapmış yolcularımızın en az 60 dakika önce havalimanında olmaları gerekmektedir. Uçuştan 30 dakika önce bagajlarını check-in görevlilerine teslim etmemiş ya da uçağa biniş zamanı geldiğinde, havalimanında zamanında olmayan yolcular, check-in işlemlerini gerçekleştirseler bile uçağa alınmazlar.

Seyahatin başladığı gün 3 yaşına erişmemiş (0-24 ay) bebek, yolcu olarak kabul edilir. Doğumdan itibaren ilk 36 saat içinde bebek yolcu ve anneleri, doktor raporu olsa dahi uçuşa kabul edilmezler. İlk 36 saatten itibaren ilk 7 günün sonuna kadar ise, anne ve bebeğin uçakla seyahatinde engel olmadığını belirten yazılı doktor raporu ile uçabilirler. Uçuş içi emniyet kuralları gereği bir yetişkin en fazla bir bebeğe refakat edebilir.
8 günlük - 3 yaşından gün almamış bebek yolcular Ebeveyn / yetkili kişi ile seyahat edebilir.
Bebek ücreti uygulanır.
Refakat kabin memuru verilmez.
3 yaşından gün almış - 7 yaşından gün almamış çocuk yolcular
Yalnız başına seyahat edemezler.
Ebeveyn / yetkili kişi ile seyahat edebilir.
Refakat kabin memuru verilmez.
Çocuk ücreti / indirimi uygulanır.
7 yaşından gün almış - 13 yaşından gün almamış çocuk yolcular
Yalnız başına seyahat edebilirler.
Çocuk ücreti / indirimi uygulanır.
Bağlantılı uçuşlarda seyahat edemezler.
Refakatsiz seyahat edecek olan çocuk yolcuların seyahati, ebeveyn veya kanuni temsilcisinin iznine bağlıdır. Refakatsiz Çocuk Taşıma Yetki Belgesi formu doldurulur, ebeveyn veya kanuni temsilcisine imzalattırılır. Refakatsiz çocuk uçağın kalkış saatinde yer personeli tarafından uçağa götürülerek, kabin amirine teslim edilir. Bu süre içerisinde çocuğun ailesi veya kanuni temsilcisinin havaalanında beklemesi gerekmektedir. İniş istasyonunda çocuk, kabin görevlisi tarafından yer personeline teslim edilir. Yer personeli, çocuğu almaya yetkili kişiye teslim eder.
Bebek ve Çocuk İndirimi
Yaş sınırlamaları biletteki her bir uçuş için geçerlidir. Seyahatin başladıgı tarihte bebek yaş limitinin altında olunsa bile dönüş seyahati sırasında limit aşılıyorsa, güvenlik kuralları gereği koltukta oturulması gerektiğinden çocuk ücretinden biletlenmeleri gerekmektedir. Benzer şekilde dönüş seyahat tarihinde 12 yaşını doldurarak 13 yaşından gün alan çocuk misafirlerimiz için yetişkin bileti düzenlenmelidir.
Uçuşlarımızda seyahat edecek çocuk ve bebeklere uygulanacak ücretler hakkında web sitemiz, Pegasus Bilet Hattı ve acentelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Sadece işitme engelli yolcular refakatsiz uçuşa kabul edilebilir. Sadece görme özürlü yolcular, refakatçi ve/veya refakat köpekleri ile birlikte seyahat edebilirler. Bu tip yolcuların beraberlerindeki refakat köpekleri kabinde ücretsiz taşınır. PNR da yolcunun özel durumu bildirildikten sonra ayrıca köpek bilgisi verilmelidir. Pegasus Çağrı Merkezi ile irtibat kurarak talepte bulununuz.
Oksijen Tüpü Talebi
Yolcularımızın oksijen tüpü talebi karşılanamamaktadır. Yolcu beraberinde taşınan boş oksijen tüplerini ise ancak vanaları açık konumda olduğu takdirde kayıtlı bagaj olarak taşınabilmektedir.
Tekerlekli Sandalye Talebi
Havayolumuz hareket edemeyen, yardım almadan yürüyemeyen, uçağın merdivenlerinden çıkamayan ya da uzun mesafe yürüyemeyen yolculara özel hizmet sunabilmek amacıyla havaalanında tekerlekli sandalye sağlamaktadır. Bu hizmetin ayarlanmasi için rezervasyon sırasında SSR ekle/değiştir butonu kullanılarak misafirin ihtiyacına uygun tekerlekli sandalye talep edilmelidir. Bu talep, otomatik olarak Çağrı Merkezimize onaylanmak üzere gönderilir. Onay geldikten sonra Çağrı Merkezimiz tarafından yolcuya bilgi verilir.Önceden rezervasyonu yapılmayan ya da onay gelmeyen tekerlekli sandalye talepleri karşılanamayabileceğinden havayolumuz sorumluluk kabul etmeyecektir. 
Yolcu talebine göre, Pegasus Havayollarınca tahsis edilen tekerlekli sandalye türleri ;
WCH C Kabine kadar olan tekerlekli sandalye
WCH R Apron için tekerlekli sandalye
WCH S Merdivenler için tekerlekli sandalye olup,
Yolcu beraberinde getirilen katlanabilir tekerlekli sandalye (portatif), bir çift koltuk değneği veya benzeri araçlar ücretsiz taşınır ve serbest bagaj hakkına dahil edilmez.

Ayrıca yolcu beraberinde getirilen :
WCM P Manuel (power driven) tekerlekli sandalye
WCB D Kuru pil (dry-cell battery) ile çalışan tekerlekli sandalye,
WCB W Sıvı akü (wet battery) ile çalışan tekerlekli sandalyeleri
Sıvı ve katı akülü olanların, aküler çıkarılıp izole edildikten sonra, taşınır.

Öncelikle Pegasus Çağrı Merkezini arayarak beraberinizde taşımayı planladığınız evcil hayvan için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
Evcil hayvan tanımına sadece köpek ve kedi girer ve kabin içinde 55x40x20 cm ölçülerinde, yolcularımızın temin ettiği kutularda taşınabilirler.
Yolcu, evcil hayvanın sağlık belgesini, aşı kağıdını ve kimliğini yanında bulundurmalıdır. (AB ülkelerine seyahat edecek yolcuların, seyahatleri esnasında taşımayı planladıkları evcil hayvan için yanlarında evcil hayvan pasaportu bulundurmaları gerekmektedir.)
Avrupa Birliğine üye olmayan ülkelerden Avrupa Birliği (EU) ülkelerine seyahat edecek olan evcil hayvanlar (kedi, köpek v.b.) için Inaktiv kuduz aşısı yapılması , bu aşıdan en erken 30 gün sonra antikor titrasyon ölçümü yapılması zorunludur. Bu işlemlerin yapıldığına dair “Aşı Karnesi”nde işlemin yapıldığı tarih ve geçerlilik süresinin yer alması gerekmektedir.
Evcil hayvanın toplam ağırlığının kafesi dahil 5 kg'ı geçmemesi gerekmektedir.
Aynı kafeste maksimum 2 köpek (anne ve yavrusu) veya 2 kedi (anne ve yavrusu) taşınabilir.
Kabine alınabilecek toplam evcil hayvan sayısı 2 tanedir.
Hayvanın sağlıklı, zararsız, temiz ve kokusuz olması gerekmektedir.
Yolcunun fazla bagajı olmasa dahi, evcil hayvan taşımasında aşağıda verilen ücretler tahsil edilir.

PETC:
Kabinde taşınacak evcil hayvanların kafesleri ile birlikte tartıldıklarında toplam ağırlığının 5 kg'ı geçmemesi gerekmektedir.
Kabinde taşınması istenen evcil hayvanlar, mutlak surette misafirlerimizin temin ettiği 55x40x20 cm ölçülerindeki kutularda taşınabilirler.
Aynı kafeste maksimum 2 köpek (anne ve yavrusu) veya 2 kedi (anne ve yavrusu) taşınabilir.
Kabine alınabilecek toplam evcil hayvan sayısı 2 tanedir.
AVIH:
Kafes ve evcil hayvanın toplam ağırlığı 5 kg. geçiyor ise kargo kompartımanında taşınır.  Kafes, mutlak surette misafirlerimiz tarafından temin edilmelidir.
Herbir uçuşta maksimum 4 AVIH kabul edilebilir.
Tüm iç hat ve K.K.T.C uçuşlarımızda AVIH taşınabilir Dış hatlarda ise airbus ile yapılan uçuşlarda AVIH kabul edilemez.
Hayvanın sağlıklı, zararsız, temiz ve kokusuz olması gerekmektedir.
Yolcunun fazla bagajı olmasa dahi, evcil hayvan taşımasında aşağıda verilen ücretler tahsil edilir.

Özel Bagajlar

İsim SSR Code
Bisiklet BIKE
Kayak Takımı SKI
Surf Takımı SURF
Dalış Takımı SPEQ
Kano KANO
Delta Kanat SPEQ
Yamaç Paraşütü SPEQ
Bunların dışında SPEQ
Golf Malzemesi GOLF


Ücretlendirme

1 Golf seti 14 golf sopası, 24 top ve bir çift ayakkabıdan oluşur ve maksimum 20 kg için geçerlidir.

Golf ve Kayak ekipmanı taşıyan transfer misafirlerimizden tabloda belirtilen ücretler her bir parkur için ayrı olarak tahsil edilir.

29 Kasım – 31 Aralık 2012 Tarihleri arasında Vienna, Munich, St. Ettiene, Bergamo, Basel ve Zurich istasyonlarına bilet satın almış misafirlerin bir  parça kayak takımının taşınması ücretsizdir.

15 Şubat öncesi satışlarda;

-Golf bagaj için 10kg ücretsiz olup üzeri kg başına o hattın fazla bagaj ücreti üzerinden tahsilat yapılacaktır.

15 Şubat  sonrası satışlarda;

-Golf ve Kayak takımları diğer özel bagajlarda  olduğu gibi parça başı üzerinden ücretlendirilecek olup,   20kg üzerindeki golf takımı için parca başı ücrete ek olarak her bir kg için o parkurun fazla bagaj tarifesi üzerinden tahsilat yapılacaktır.

Futbol,basketbol,vs. gibi şişme topların havasının inme gerekliliği yoktur, bu şekilde uçaklarımızda taşınabilir.

Dilerseniz web sitemizin "Bilet İşlemlerim" kısmında Soyadı ve Pnr numarası (6 haneli rezervasyon numarası ile aynıdır) girerek biletlerinizin çıktısını alabilirsiniz.

Check-in işlemleri için alınan ücrettir. Check-in işlemlerinin gerçekleştirildiği kanaldan bağımsız olarak, uygulama kuralları çerçevesinde bilet satım aşamasında, Pegasus’un tüm satış kanallarında (acente, web, çağrı merkezi , satış ofisleri , mobil ) uygulanmaya başlanmıştır.

Satın alınacak tüm biletlerden, biletleme esnasında PNR daki her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 1 Ekim 2013’ten itibaren yapılacak seyahatler ve satışlar için iç hatlarda 6 TRY, dış hatlarda 5 € (veya karşılığı mahalli para birimi) dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
Aynı uçuş numarası ile icra edilen transit uçuşlar için tek check-in bedeli, farklı uçuş numaraları ile icra edilen bağlantılı uçuşlarda , her bir uçuş numarası için ayrı ayrı check–in bedeli uygulanır.

Hayır olmuyor. Check-in işlemleri uçuş öncesinde, Pegasus genel kuralları çerçevesinde, check-in işlemleri için açık kanallar kullanılarak gerçekleştirilmelidir.

Yanıtını aradığınız başka bir soru varsa diğer soru kategorilerini görmek için tıklayınız.

İlham verici seyahat tüyoları ve özel Pegasus fırsatlarından haberdar olmak ister misin?
Hemen e-posta adresini bizimle paylaş