SAYFA BAŞINA DÖN

20.02.2019 Tarihli Hava Muhalefeti Hk.


20.02.2019

İstanbul’da oluşan yoğun sis nedeniyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı iniş ve kalkışlı tüm uçuşlarımızda aksaklık yaşanmaktadır.

Hava durumuna bağlı olarak uçuş planlamaları yapılmakta olup, bugün (20.02.2019 tarihinde) uçuşu olan misafirlerimiz 0850 250 67 02 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizden ücretsiz bilet değişikliği yapabilir veya bilet iadelerini alabilirler.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.