SAYFA BAŞINA DÖN

Havacı Kadınlar Haftası


08.03.2017

Dünya Havacı Kadınlar Haftası’nı kutluyoruz.

Global bir girişim olan “Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri” platformuna dünyada katılan ilk hava yolu şirketi olarak, kadınların tüm sektörlerde ekonomik hayatın aktif birer üyesi olmasını her zaman destekliyoruz.

Başta şirketimizin tüm fonksiyonlarında görev yapan kadın aile bireylerimiz olmak üzere havacılık sektöründe çalışan tüm kadınların Dünya Havacı Kadınlar Haftası’nı kutlarız.

Pegasus Hava Yolları


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.