SAYFA BAŞINA DÖN

Dalaman Havalimanı Terminal Değişikliği Bilgilendirmesi


03.07.2018

4 Temmuz 2018 Çarşamba günü itibariyle Dalaman Havalimanı'ndan gerçekleştirdiğimiz iç ve dış hat uçuşlarımız “Terminal 2” den yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Dalaman Havalimanında çalışmaları tamamlanan yeni terminal alanının açılması ile birlikte, 4 Temmuz 2018 Çarşamba günü itibariyle Dalaman Havalimanı'ndan gerçekleştirdiğimiz iç ve dış hat uçuşlarımız “Terminal 2” den yapılacaktır.

 

İyi Uçuşlar Dileriz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.