SAYFA BAŞINA DÖN

Ercan Havalimanı (ECN) - İngiltere Stansted Havalimanı (STN) hattında bağlantılı uçuşlar hakkında


31.05.2017

Ercan Havalimanı (ECN) - İngiltere Stansted Havalimanı (STN) hattında bağlantılı uçuşlar hakkında

Değerli Misafirlerimiz,


İngiltere Sivil Havacılık Otoritesi ( UK DfT ) tarafından alınan kararın gereği ;

1 Haziran 2017 tarihi itibarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı (ECN) - İngiltere Stansted Havalimanı (STN) hattında bağlantılı uçuş gerçekleştiren yolcularımızın; aktarma noktası olarak Sabiha Gökçen Havalimanı veya İzmir Adnan Menderes Havalimanında, el bagajlarıyla birlikte uçaklarımızdan inerek terminal güvenlik kontrolünden geçmesi ve sonrasında uçağa tekrar geçiş yapması gerekmektedir.

İyi uçuşlar dileriz,

Pegasus Hava Yolları


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.