SAYFA BAŞINA DÖN

T.C. Vatandaşlarının Tiflis (TBS) Uçuşları


09.09.2019

Eski Kimlik Kartları Yerine, Çipli Yeni Kimlik Kartlarının veya Pasaportların Kullanılması

01.09.2019 tarihi itibariyle Tiflis (TBS) uçuşlarında seyahat eden Türk vatandaşı misafirlerimiz, eski kimlik kartlarını bu seyahatlerinde kullanamayacaktır. Bu uçuşlar için misafirlerimizin “çipli yeni kimlik kartı” veya “pasaport” ile seyahat etmesi gerekmektedir. Ayrıca çıkışlarda harç pulu da alınması gerekmektedir.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.