SAYFA BAŞINA DÖN

FIFA KONFEDERASYON Kupa Maçları FAN ID Card Uygulaması Hakkında


14.06.2017

FIFA KONFEDERASYON Kupa Maçları FAN ID Card Uygulaması Hakkında

Değerli Misafirlerimiz,


17 Haz - 2 Tem 2017 tarihleri arasında Rusya'nın Moskova, Soçi, Kazan ve StPetersburg şehirlerinde düzenlenecek FIFA Konfederasyon Kupa maçları için bilet satın alan kişiler elektronik izleyici kartı (FAN ID card) almaları halinde vizesiz geçiş yapabileceklerdir. Vizesiz geçiş prosedürü ile ilgili detaylı bilgilere https://www.fan-id.ru/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz,

Pegasus Hava Yolları


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.