SAYFA BAŞINA DÖN

Kıbrıs Havalimanı


28.08.2018

Kıbrıs Havalimanı kule personelinin iş bırakması nedeniyle Kıbrıs varış ve kalkışlı uçuşlar 29.08.2018 sabah saat 08:00’e kadar iptal edilmiştir. Bu tarihe kadar olan Kıbrıs varış ve kalkışlı seferlere ait biletleriniz ile ilgili değişiklik, iptal için 0850 250 6777 numaralı çağrı merkezi ya da alanlardaki bilet ofislerinde işlemlerinizi gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.