SAYFA BAŞINA DÖN

Kiev Havalimanı Kapalılık Drurumu


17.03.2017

Kiev Havalimanı Kapalılık Durumu Hakkında!

Değerli Misafirlerimiz,

Kiev havalimanı 14-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında kapalı olduğundan siz değerli misafirlerimizi mağdur etmemek için bu süre zarfında uçuşlarımız Boryspil (KBP) havalimanından icra edilecektir. Bu süre zarfında uçuşu olan ve biletleme yapmış misafirlerimiz iptal değişiklik hakkı için 0850 840 48 31 numaralı çağrı merkezimizi arayarak işlemlerini yaptırabilirler.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.