SAYFA BAŞINA DÖN

Kış saati uygulaması nedenli uçuş saat değişiklikleri


12.10.2016

Kış saati uygulaması hakkında!

Değerli misafirlerimiz,

08.09.2016 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile kış saati uygulaması kaldırılmıştır. Bu nedenle 30 Ekim – 25 Mart tarihleri arasındaki uçuş tarifemizde değişiklikler yapılması gerekmiştir.

Bu tarihler arasında gerçekleşecek Türkiye çıkışlı,  varışlı tüm seferlerde ve Kıbrıs sefererinde saat değişiklikleri söz konusudur.

Uçuşlarla ilgili saat değişiklikleri misafirlerimize SMS olarak iletilmekte olup, uçuşlarınız öncesinde flypgs.com üzerindeki Bilet İşlemlerim bölümünden kontrol sağlamanızı tavsiye ederiz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.