SAYFA BAŞINA DÖN

KKTC’nin Suriye’yi Vize Uygulanan Ülkeler Arasına Dahil Etmesi Hakkında


21.06.2019

KKTC’nin Suriye’yi Vize Uygulanan Ülkeler Arasına Dahil Etmesi Hakkında

Bakanlar Kurulu kararıyla, KKTC Suriye’yi vize uygulanan ülkeler arasına dahil etmiştir. Vizesi olmayan Suriye vatandaşlarının KKTC’ye gitmeden önce yurt dışı KKTC Temsilcilikleri’ne şahsen vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

30 Haziran’a kadar uçuşu olan misafirlerimiz 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak bilet iade talebinde bulunabilirler.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.