SAYFA BAŞINA DÖN

Kopenhag Havalimanı Kontuar Kapanma Süresi Hakkında


06.10.2017

Kopenhag Havalimanı’nda Check- in Kontuarlarımız Uçuşunuza 1 Saat Kala Kapanacaktır

Değerli Misafirlerimiz,

Kopenhag Havalimanı’ndaki pasaport geçiş noktasındaki detaylı kontrollerin yarattığı yoğunluktan dolayı 1 saat ve üzeri bekleme süresi yaşanabileceği tahmin edilmektedir. Kopenhag Havalimanı’ndan olan uçuşlarınızda kontuarlar uçuşunuza 1 saat kala check-in işlemine kapatılacaktır. Uygulama 7 Ekim Cumartesi başlayacaktır. Lütfen seyahatinizi bu bilgi doğrultusunda planlamaya ve kontuar check-in işlemlerinizi uçuşunuza en az 1 saat kala tamamlamış olmaya özen gösteriniz.

İyi uçuşlar dileriz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.