SAYFA BAŞINA DÖN

Referandum Nedeniyle Gerçekleştirilecek Bilet Değişiklikleri


05.04.2017

Referandum Nedeniyle Gerçekleştirilecek Bilet Değişiklikleri Hakkında!

16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum nedeniyle uçuşlarında değişiklik talep eden T.C. vatandaşı misafirlerimiz;

16 Şubat 2017 ve öncesinde düzenlenmiş, 09 Nisan 2017- 23 Nisan 2017 tarihleri arasındaki biletlerini çağrı merkezimiz aracılığıyla ceza bedeli olmaksızın değiştirebilirler.

Rezervasyon değişikliği talebi olan misafirlerimizin , 16 Nisan 2017 tarihine kadar çağrı merkezimize başvurması gerekmektedir.

İyi yolculuklar dileriz.

Pegasus Hava Yolları


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.