Yılbaşı Gecesi Birbiriyle Yarışan 5 Şehir

Yılbaşına nasıl girdiğiniz önemliyse, bundan daha da önemlisi vardır, o da nerede girdiğinizdir. Tüm atmosfer, sizin modunuz, hatta etrafınızdaki arkadaşlarınız bile bu yere bağlıdır. Londra’ya giderseniz başka, Paris’te başka, Delhi ya da Dubai’ye giderseniz hepsinde apayrı bir kutlamanın içinde bulursunuz kendinizi ve dolayısıyla her birinde başka bir arkadaş grubu seçmeniz gerekir. Bütün bu curcuna içinde değişmeyen tek bir şey vardır ki bu da Pegasus ile her zaman promosyonlu uçak bileti yakalayabilme imkanınızdır.

Berlin

berlin

Berlin’de geçireceğiniz yılbaşı gecesi için fazla süse püse ihtiyacınız yok. Havaya uymak için cool olmanız yeterli bir ön şart. Sokakları dolduran bir milyonu aşkın kişinin arasında yerinizi alaya hazırsanız Zafer Sütunu ile Brandenburg Kapısı’nın arasında kalan alana doğru ilerlemeniz yeterli olacak. Yürürken birçok kişinin kendi havai fişeğinin kendisinin fırlattığını göreceksiniz, şaşırmayın. Berlin’de tamamen yasal bir durum. Yeni yıla girmenin ilk heyecanını atlatanlar ve gecenin tamamını eğlenceyle süslemek isteyenler ise sokaklar boşalmaya başladığında Friedrichshain ve Kreuzberg kulüplerine doğru yola düşer.

Londra

londra

Dünyanın en büyük kutlamalarından birine şahit olacaksınız. Sabaha kadar ara sokaklara taşan bir yoğunlukla süren bu yılbaşı gecesi eğlencesi kesinlikle unutulmazlarınız atasına girecek. Thames Nehri’nin sessizce uzanan suları üstüne düşen havai fişek yansımaları hep zihninizde berrak birer hatıra olarak kalacak.

Paris

paris

İster sessiz sakin romantik bir akşam yemeği isterseniz de binlerce kişinin coşkulu çığlıkları eşliğinde… İstediğiniz kıyafeti üzerinize geçirin ve Paris’in romantizmine kendinizi bırakıp gidin. Bir de gelenekleri var ki, Paris’te yılbaşını kutlayıp da tadına bakmamış olan yoktur. Evet, papillottes’lerden bahsediyoruz.

Delhi

delhi

Delhi kendinden beklenmeyen bir performans gösteriyor ve ilk beşli arasına girmeye rahatlıkla haz kazanıyor. Hem lüksün hem de sade ve sıradanlığın bir arada bulunduğu bir şehir olan Delhi’de, yılbaşı geceleri milyonlarca kişinin bir araya gelmesi anlamına geliyor. rengarenk, sıcak ve samimi. İşte Delhi’de geçen yılbaşı gecelerinin en küçük özeti

Dubai

dubai

En büyük, en görkemli ya da en şaşaalı ve en şatafatlı yılbaşı nasıl olurmuş öğrenmek istiyorsanız hiç durmayın, hemen bir Dubai uçak bileti ile planlarınızı sabitleyin. Sonrasında da Palm Dubai ve diğer kulüplere bırakın gecenizi.