BolPuanlarının Çok Daha Değerli Olduğunu Biliyor musun?

 

Hadi sen de Pegasus BolBol dünyasına katıl, BolPuan'ları topla, bol bol uç!

ÜCRETSİZ KATIL BOLBOL ÜYE GİRİŞİ

Pegasus Plus artık Pegasus BolBol. Mevcut UçuşPuanların da artık BolPuan oldu.

“UçuşPuanlarım BolPuan’a dönüşünce puanlarım değerini yitirdi mi?” diye mi düşünüyorsun?

Tam tersine. Program değişimiyle hesabındaki UçuşPuanlar BolPuan’a dönüşünce uçak bileti alırken puanların artık daha değerli.

Nasıl mı? Bir örnekle anlatalım…

 

Diyelim ki Pegasus Plus hesabında 50 UçuşPuan’ın vardı. Pegasus BolBol’da bu 50 Puan 3.125 BolPuan oldu.

 

Örneğin İstanbul-İzmir hattında uçuşları listeliyorsun ve ücreti 102,99 TL olan bir bileti buluyor ve BolPuanla görüntüleme seçeneğini seçiyorsun. 

Pegasus BolBol ile bu bileti 3,047 BolPuan + 33 TL olarak alabilirken, Pegasus Plus dünyasında 50 UçuşPuan 50 TL olduğu için bu bileti 50 UçuşPuan + 52,99 TL ödüyordun.

 

 

Yani Pegasus Plus’ta cebinden çıkacak para 52,99 TL iken BolBol’da sadece 33 TL oluyor. Aradaki 19,99 TL’de sana kalıyor. 

Pegasus BolBol ile bilet alırken yapman gerekenleri unutma!

Önce istediğin uçuşu seçip listele, daha sonra BolPuan ile görüntüleme seçeneğini seç, ödeme adımına kadar ilerle. Biletini BolPuan + TL olarak ya da puanın yetiyorsa tamamını BolPuanlarınla satın alabilirsin.

Hadi sen de Pegasus BolBol dünyasına katıl, BolPuan'ları topla, bol bol uç!

ÜCRETSİZ KATIL BOLBOL ÜYE GİRİŞİ

Pegasus Plus’ta biletimin tamamını UçuşPuan’la satınalabiliyordum, Pegasus BolBol’da da vergiler ve hizmet bedelleri dahil tüm bileti puanla satın alabilecek miyim?

 

 

Pegasus BolBol’da da eğer yetiyorsa biletinin tamamını tabii ki BolPuanla satın alabilirsin. Hem de UçuşPuanlar BolPuan’a dönüştüğü için daha da değerli!

Örneğin İstanbul-Bodrum için uçuşları listeledin ve ücreti 59,99 TL olan bir bilet seçiyorsun. Pegasus Plus dünyasında hesabındaki 50 UçuşPuan’ı kullanıp geri kalan 9,99 TL’yi ödemen gerekirdi.

Ama artık biletini BolPuanla görüntülemeyi seçip ödeme adımına kadar ilerlediğinde hesabında 3,125 BolPuan olduğu için vergiler ve hizmet bedelleri dahil biletinin tamamını puanlarınla ödeyebilirsin.

Hadi sen de Pegasus BolBol dünyasına katıl, BolPuan'ları topla, bol bol uç!

ÜCRETSİZ KATIL BOLBOL ÜYE GİRİŞİ

Pegasus BolBol ve BolPuan hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için merak ettiğin konu başlığına tıklaman yeterli.

  1. BolBol Nedir?
  2. Nasıl BolPuan Kazanırım?
  3. Ne Kadar BolPuan Kazanabilirim?
  4. BolPuanlarımı Nasıl Kullanabilirim?
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.