BolBol’da Puanlarımı
NASIL KULLANIRIM?
Pegasus BolBol’da puanlarını Pegasus Plus’a göre daha değerli kullanabilirsin!

Nasıl mı?
Diyorsan önce videolarımı izleyip aşağıda anlattıklarıma
bir göz atmaya ne dersin?
 
 
Mesela Pegasus Plus hesabında 50 UçuşPuan’ın olduğunu düşünelim. Pegasus BolBol’da bu 50 Puan 3,125 BolPuan oluyor.
 
Hesabındaki bu 3,125 BolPuan ile diyelim ki İstanbul-İzmir hattında uçuşları listeliyor ve ücreti 102,99 TL olan bir bileti bulup BolPuanla görüntüleme seçeneğini seçiyorsun.

Pegasus BolBol ile bu bileti 3,047 BolPuan + 33 TL olarak alabilirken, eskiden Pegasus Plus’ta bu bileti 50 UçuşPuan + 52,99 TL olarak alabiliyordun.
 
Yani Pegasus Plus’ta cebinden çıkacak para 52,99 TL’yken BolBol’da sadece 33 TL oluyor. Aradaki 19,99 TL’de sana kalıyor.
 
Pegasus BolBol ile bilet alırken yapman gerekenleri unutma!
Önce istediğin uçuşu seçip listele, daha sonra BolPuan ile görüntüleme seçeneğini seç, ödeme adımına kadar ilerle. Biletini BolPuan + TL olarak satın alabilir, eğer puanın yetiyorsa da tamamını BolPuanlarınla satın alabilirsin.
 
 
Pegasus Plus’ta biletimin tamamını UçuşPuan’la satın alabiliyordum, Pegasus BolBol’da da vergiler ve hizmet bedelleri dahil tüm bileti puanla satın alabilecek miyim?
 
Hesabındaki 3.125 BolPuan ile şimdi de diyelim ki İstanbul-Bodrum bileti bakıyorsun. Ücreti 59,99 TL olan bir bileti buluyor ve BolPuanla görüntüleme seçeneğini seçiyorsun. Pegasus BolBol ile bu bileti 1,032 BolPuan + 33 TL olarak görüyorsun. Ödeme aşamasına geldiğinde hesabında 3.125 BolPuan olduğu için sistem sana tamamını BolPuan ile ödemek isteyip istemediğini soruyor. Vergiler ve diğer hizmetler de dahil biletinin tamamını 3.095 BolPuan ile ödeyip ayrıca TL ödeme yapmıyorsun. Hem de hesabında kullanılmamış 30 BolPuan’ın kalıyor.
Yani Pegasus Plus’ta cebinden çıkacak para 9,99 TL iken BolBol’da hiç para ödemiyorsun. Üstelik BolBol hesabında 30 BolPuan’ın kalıyor.
 
 
Önce istediğin uçuşu seçip listele, daha sonra BolPuan ile görüntüleme seçeneğini seç, ödeme adımına kadar ilerle. Biletini BolPuan + TL olarak satın alabilir, eğer puanın yetiyorsa da tamamını BolPuanlarınla satın alabilirsin.
 

 

 
www.flypgs.com
 
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.