Pegasus Plus Kart ile yapacağınız tüm harcamaların tutarının %1'i oranında UçuşPuan kazanırsınız. Pegasus Plus Kart sahipleri, Pegasus Plus programının tüm avantajlarına da sahip olacağı gibi, hem kart aidatı ödemez, hem de ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından faydalanırlar.

Bol Bol UçuşPuan Kazanımı
Pegasus Plus Kart ile yapacağınız tüm harcamalardan %1 oranında UçuşPuan kazanırsınız. Bonus Card Program ortaklarında yapacağınız alışverişlerden de ek olarak Bonus kazanırsınız.


Kazanılan Puanların Kullanımı
1 UçuşPuan 1 TL olup 5 TL ve üzerindeki UçuşPuan'larınızı www.flypgs.com'dan bilet veya ek hizmet satın alımlarınızda ister indirim ister bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Card Program ortaklarında kazandığınız Bonus'ları ise yine Bonus Card Program ortaklıklarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilirsiniz.


Diğer Özellikler
Acil nakit ihtiyaçlarınızın olması halinde Nakit Avans özelliği ile 7/24 kullanılabilir kart limitiniz kadar nakit çekebilir, isterse peşin, isterseniz de 9 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.
+destek ile ihtiyaç duyulan anlarda asistan hizmetlerinden faydalanabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok konuda Pegasus Plus Kart ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.
Pegasus Kart ile yapılan harcamaları taksitlendirebilir, ek taksit isteyebilir ya da ödemeleri erteleyebilirsiniz.
OGS ödemeleri, Turkcell cep telefonu faturası gibi düzenli harcamaları için ek masraf olmaksızın otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.


Pegasus Plus Kart' a SMS ile başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli. ÖRN: PGS 12345678910

 

×
Check in online and avoid the airport queues
Fill in the details below to check-in online
Online check-in availabilities of airports
ONLINE CHECK-IN
Check in online and avoid the airport queues
Fill in the details below to check-in online
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Select a city or airport
Our 2018 summer schedule is now available on your mobile.

Don’t miss the special mobile summer flight deals if you login via Pegasus mobile – where you’ll be the first to get the lowest fairs on your chosen flight dates!

For the lowest fares book now! Search “Pegasus” in your mobile app store and download the Pegasus App now. Or visit our website from your mobile.

For campaign details and t&cs of all flights from March 25, 2018 to October 27, 2018 click here: https://www.flypgs.com/en/campaigns/summer-2018-flights-now-on-sale-only-via-mobile

Hello,

An error has occurred. Please try again or click the link below to search flights

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

What is PNR number?

What is PNR number?

PNR is a code abbreviation for the Passenger Name Record. More is known as the reservation number. It is given to you if you have booked or purchased a ticket through the Internet. It consists of letters and number. In short, it is easiest to access your flight information.

PNR Number will be sent to your e-mail address when you purchase a ticket.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Reminder:

For a better Flypgs.com experience, please update your browser