Dalaman Uçak Bileti 12 Mayıs - 15 Mayıs

Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali

Dalaman koylarının tadını bisiklet üzerinde çıkarmak isteyenler Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali’nde bir araya geliyor.

“Dalaman’ın eşsizliğini bir bisiklet turu ile keşfedeyim.” diyorsanız çalışmalarıyla tam puan alan Dalaman Bisiklet Derneği’nin tam size göre bir festivali var; Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali. Bu festival sizi harikalar diyarına götürecek, onu takip edin! Bu sene ikincisi düzenlenen festival sayesinde hem kamp yapabilir hem de yaklaşık 150 kilometrelik bir bisiklet rotasıyla Dalaman’ın tadını çıkarabilirsiniz. Doğa, eğlence ve spora doyulacak noktaların başında olan Dalaman’ın gizli köşelerini keşfetmek için Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali mükemmel bir etkinlik. Festivale katılan grupla birlikte zaman geçirebileceğiniz gibi serbest zamanlarınızda da kendinize vakit ayırabilir ve doğayla kucaklaşabilirsiniz. Eğer siz de bu keyifli festivalin bir parçası olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden internet sitesi üzerinden katılımcı olarak kayıt yaptırmanızı öneririz. Sınırlı sayıda katılımcı arasında yerinizi aldıktan ve Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali’ne katıldıktan sonra kendinizi dünyanın en şanslı insanlarından biri olarak göreceğinizden eminiz.
Festival hakkında detaylı bilgi www.dabisde.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.