Antalya Uçak Bileti 23 Nisan - 31 Ekim

EXPO 2016 Antalya

Dünyanın en büyük sosyal etkinliği EXPO 2016 Antalya’da sizleri bekliyor!

Türkiye’nin ilk EXPO’ su EXPO 2017 Antalya, dünyanın en büyük uluslararası botanik sergisine ev sahipliği yapıyor! 191 gün boyunca binlerce kültürel etkinlik sunmaya hazır olan uluslararası bahçecilik sergisi, 53 farklı ülkenin katılımıyla sizleri dünyanın tüm çiçekleri ile buluşturuyor! Her ülkenin kendi kültürünü tanıttığı büyüleyici ülke bahçelerinde Hindistan Bahçesi’nde Hint Kınası yaptırıp, Çin Bahçesi’nde Çin Çayı içme imkânı bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapan sahneleri, sahne şovları, eşi benzeri olmayan ışık ve su gösterileri ile EXPO sizlere unutulmaz bir şölen sunacak. Geçmişten ve gelecekten çağlar arasında yolculuğa çıkaracak olan teknolojik Tarım Müzesi, çocuklara workshoplarla eğlenerek öğrenme imkânı sunan Çocuk Adası ve Çocuk Bilim ve Teknoloji Merkezi ve Türkiye’de bir ilk olan Planetaryum sizlere ilkleri deneyimleme keyfini yaşatacak. 100.7 metre yüksekliğiyle Antalya’nın tüm güzelliklerini gözler önüne seren EXPO Kulesi sizi büyülerken, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesine özel 7 farklı geleneksel yapı tarzında inşa edilmiş ve gölet etrafında konumlandırılmış, lezzet ve cazibenin aynı anda yaşandığı restoranları yemek molanızı keyfe dönüştürecek! Bu eşsiz ve unutulmaz deneyimi, Antalya’nın muhteşem doğasında yaşamak için EXPO 2016 Antalya sizleri bekliyor!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.