Hurghada Uçak Bileti 12 Aralık - 22 Aralık

Hurghada Atu Triathlon African Cup

Üç sporun art arda yapıldığı triathlon Mısır’ın cenneti Hurghada’da yapılacak.

Yüzme, bisiklet ve koşu… Her biri ayrı ayrı güzel olan bu spor dallarını bir araya getirdiğinizi düşünün. Evet, bu triathlon! Üç spor dalının da aralık vermeden peş peşe yapıldığı bu spor insana vücudunun ne kadar dirençli olduğunu gösteren bir deney gibi adeta. “Evet, burada kesinlikle ben de olmalıyım!” diyorsanız sizi Mısır’ın Kızıldeniz’e komşusu olan şehri Hurghada’ya alalım. Şehrin denizinde Hurghada Atu Triathlon African Cup dahilinde yüzebilir, pedal çevirerek Hurghada’yı keşfedebilir ve koşarak da Mısır havasını ciğerlerinize çekebilirsiniz. 1993 yılından bu yana The African Triathlon Birliği tarafından düzenlenen bu spor organizasyonuna Afrika’nın birçok ülkesinden sporcuların katıldığını da belirtmeden geçmeyelim. Gitgide daha çok ülkenin dahil olduğu Hurghada Atu Triathlon Cup’ta seyirci olarak bile bulunmak organizasyonun heyecanını derinden yaşamanızı sağlayacak bizden söylemesi. Hurgada Atu Triathlon African Cup hakkında her şey www.atu.triathlon.org adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.