Sharm El Sheikh Uçak Bileti 1 Nisan - 31 Ocak

Sharm El Sheikh Sanat Festivali

Dünyanın dört bir yanından gelen önemli eserler ve başarılı sanatçılar Sharm El Sheikh’te buluşacak.

Mısır’ın inci şehri Sharm El Sheikh’te sanatla buluşmaya ne dersiniz? Başka bir gezegende yaşadığınız hissi verecek su altı dünyası ve cennet sahillerine bir de Sharm El Sheikh Sanat Festivali eklenince şehrin mükemmelliğinin birkaç tık daha artacak olduğuna emin olabilirsiniz. “Bu şehir daha nasıl mükemmel olabilir ki?” demeyin, festivale katıldığınızda bize hak vereceksiniz. Dünyanın her yanından önemli eserleri bir araya getiren Sharm El Sheikh Sanat Festivali bu yıl henüz dördüncü yaşına girecek olsa da yarattığı etki yaşı kadar küçük değil. Seçkin sergiler ve gösterimlerle dolu bu festivaldeki söyleşi ve atölye çalışmalarını ise kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Kapanış töreniyle kendine bir kez daha hayran bırakmayı başaracak olan Sharm El Sheikh Sanat Festivali, şehrin en çiçek etkinliği.
Festival hakkında detaylı bilgi için resmi siteyi tıklamanız yeterli: www.sharmartfestival.com

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.