41 Burda AVM Pegasus Plus Kampanyası

Pegasus Plus'lı 41 Burda AVM’den alışveriş yapıyor, yurt içi bilet kazanıyor!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  21 Nisan / 30 Nisan 2017
 • KAMPANYA KAPSAMINA GİRMEYEN TARİHLER
  18-22 Mayıs 2017 / 8-12 Haziran 2017 / 22 Haziran-5 Eylül 2017
41 Burda AVM Pegasus Plus Kampanyası

KAMPANYA KURALLARI:

 1. Kampanyadan yalnızca 21 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında 41 Burda mağazalarından aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan Pegasus Plus üyeleri faydalanabilir.
 2. Kampanya koşullarını sağlayan Pegasus Plus üyeleri 1 adet tek kişi tek yön yurtiçi uçak bileti kazanacaktır.
 3. Kampanyaya hak kazanan misafirlere kampanya şifreleri 41 Burda AVM tarafından gönderilecektir.
 4. Kampanya şifresi iletilen Pegasus Plus üyelerinin hesabına 75 TL değerinde UçuşPuan yüklenecektir.
 5. Kampanyaya katılanlar, kampanya şifresi ve hesaplarına yüklenen 75 TL değerinde UçuşPuan ile berlitilen tarihlerdeki uçuş tarihleri arasında tek kişi tek yön uçak biletlerini ücretsiz alabilecektir.
 6. Uçuşlar 20 Mayıs – 28 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. 18-22 Mayıs 2017, 8-12 Haziran 2017, 22 Haziran - 5 Eylül 2017 tarihleri arasındaki uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
 7. Müşteriler en erken, Pegasus'a biletleme talebinin yapıldığı günü takip eden 15 gün sonrası için uçak bileti alabilecektir.
 8. Kampanyadan 1 misafir 1 kez yararlanabilir.
 9. Misafirlerin Pegasus Plus üyeliğindeki cep telefonu numarası ile 41 Burda AVM’ye ilettikleri cep telefonu numarasınının aynı olması gerekmektedir. Aksi duruma kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 10. Her şifre tek kişilik ve kullanımlıktır.
 11. Kampanya stoklarla sınırlıdır (500 adet tek yön).
 12. Kampanya şifreleri Pegasus’un satışa açık uçuşlarında geçerlidir.
 13. Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların Google Play ve App Store üzerinden indirebilecekleri 41 Burda uygulamasına sahip olmaları ve Pegasus Plus üyesi olmaları gerekmektedir.
 14. Misafirlerin Pegasus Plus üyeliğindeki cep telefonu numarası ile 41 Burda AVM’ye ilettikleri cep telefonu numarasının aynı olması gerekmektedir. Aksi durumda kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 15. Kampanyadan yararlanmak için alışveriş fişlerinin kampanya danışma noktasına getirilerek ibraz edilmesi gerekmektedir. 41 Burda AVM mağazalarından yapılan alışverişlerde kampanyaya katılmak için ibraz edilecek fişlerde yer alan tekel, alkol harcamaları kampanya kapsamı dışındadır. İbraz edilen fişlerin kampanya koşullarına uygun olması durumunda, fişi ibraz eden kişiye, almaya hak kazandığı hediye uçak biletine dair geçici çek verilecek, 5 -8 Mayıs 2017 tarihlerinde de hediye uçak biletlerini alabilecekleri şifreyi içeren bir kupon AVM danışmasına gelen katılımcılara elden veya mail yoluyla teslim edilecektir.
 16. Kampanyaya katılanlar iletişim bilgilerinin Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ve 41 Burda AVM tarafından kullanılmasına izin vermeyi kabul eder.
 17. Şifre kullanımı 5 Mayıs 2017 tarihi itibari ile flypgs.com’dan yapılabilecektir.
 18. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, bilet rezervasyonlarını flypgs.com’da Ödeme sayfasında, ilgili bilgilerini doldurduktan sonra "Kampanyalar" altında yer alan “41 Burda AVM Kampanyası” seçeneğini seçip kendilerine gönderilmiş kampanya şifresini girmesi gerekmektedir. Kampanya şifresi girildikten sonra bilet ücretleri 75 TL olarak güncellenecektir.
 19. Misafirler, “UçuşPuan ile öde” seçeneğini seçerek kendilerine yüklenen 75 TL değerindeki UçuşPuanı kullanarak bileti ücretsiz alabileceklerdir.
  Biletleme (rezervasyon, değişiklik, iadeler vb) ve uçuşlarla ile ilgili olarak ilgili mevzuat ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş’nin belirlediği kural ve koşullar geçerli olup, bu kural ve koşulları flypgs.com ve Pegasus mobil sitede yer almaktadır.
 20. Kampanya, diğer indirim ve UçuşPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 21. 41 Burda AVM yönetimi ve mağaza çalışanları kampanyaya katılamaz. Kampanyaya katılımları tespit edildiği takdirde kazandıkları hediye iptal edilir.
 22. 41 Burda AVM ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme veya kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 23. Kampanyaya katılmış olan herkes kampanya koşulları kabul etmiş sayılır.
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.