Ekim Ayı Uç Uç Kampanyası %50 İndirim

1-2 Ekim 2015 tarihlerinde biletini alan Pegasus Plus üyeleri iç hatlarda 1 Kasım – 28 Aralık 2015 tarihleri arasında Salı ve Çarşamba günleri %50 indirimle uçmanın keyfine varıyor!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    01 Ekim / 02 Ekim 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    01 Ekim / 28 Aralık 2015
Ekim Ayı Uç Uç Kampanyası %50 İndirim
%50 indirim kampanyasından yararlanmak için üye değilseniz hemen hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olun ve flypgs.com üzerinden Pegasus Plus hesabınızla giriş yaparak kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarihlerde rezervasyonunuzu oluşturun. Ödeme ekranına geldiğinizde bilgilerinizi doldurduktan sonra kampanyalar altındaki 2015 Ekim Uç Uç Günleri %50 İndirim seçeneğini işaretleyin. Onayla butonuna bastığınızda %50 indirimin uygulandığını görebilirsiniz. Kampanya Kuralları a. Geçerli Hatlar: Tüm İç Hatlar b. Uçuş tarihi: 1 Kasım – 28 Aralık 2015 / Salı ve Çarşamba Günleri c. Satış tarihi: 1-2 Ekim 2015 (Türkiye yerel saatine göre 2 Ekim 2015, saat 23:59’a kadar kampanya devam edecektir.) d. İndirim : PEGASUS PLUS üyelerine Salı ve Çarşamba günleri bilet ücreti üzerinden %50 indirim. Ek hizmetler (koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi gibi) kampanyaya dahil değildir. e. İndirimler sadece Pegasus Plus üyelerine uygulanır. f. İndirimin uygulanması için rezervasyon oluşturulurken ilk sıradaki misafirin Pegasus Plus üye girişini yapması gerekmektedir. PNR’da birden fazla misafir bulunması durumunda Pegasus Plus üye numarasını yazan tüm misafirlerimiz indirimden faydalanacaklardır. g. Avantaj Paket ve Ekstra Paket alımlarında indirim yalnızca Eko Paket üzerinden uygulanır. h. Bu indirim yalnızca flypgs.com’dan ve mobil siteden satın alınan biletlere uygulanır. i. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. j. Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.