Eylül Ayı Uç Uç Kampanyası %20 UçuşPuan Kampanyası

3-4 Eylül’de biletini alan Pegasus Plus üyeleri 1 Ekim 2015 -26 Mart 2016 tarihleri arasında yapacakları tüm uçuşlardan bilet tutarının %20’si değerinde (10 Kat) UçuşPuan kazanacaklar.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    03 Eylül / 04 Eylül 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    03 Eylül 2015 / 26 Mart 2016
Eylül Ayı Uç Uç Kampanyası %20 UçuşPuan Kampanyası
Kampanyadan yararlanmak için üye değilseniz hemen Pegasus Plus üyesi olun ve flypgs.com veya mobil uygulamamız üzerinden Pegasus Plus hesabınızla giriş yaparak kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarihlerde rezervasyonunuzu oluşturun. Puanınız uçuşunuz gerçekleştikten sonra hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. Kampanya Kuralları a. Kampanyaya tüm hatlar dahildir. b. Uçuş tarihi: 1 Ekim 2015 – 26 Mart 2016 c. Satış tarihi: 3-4 Eylül 2015 d. Kampanya : Pegasus Plus üyelerine toplam ücret üzerinden %20 (10 Kat) UçuşPuan e. Bu kampanya sadece Pegasus Plus üyelerine uygulanır. f. Kampanyadan faydalanabilmek için Pegasus Plus üye bilgilerinin bilet alımı sırasında girilmesi gerekmektedir. PNR’da 1’den fazla kişi bulunması durumunda Pegasus Plus üye numarasını (cep telefonu numarasını) yazan herkes kampanyadan faydalanacaktır. g. İptal , iade ve değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. h. Online check-in yapan Pegasus Plus üyeleri ek olarak uçuşları gerçekleştikten sonra online check-in işlemlerinden yurt içi uçuşları için 7TL, yurt dışı uçuşları için 8$ değerinden başlayan UçuşPuan kazanırlar. i. Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.