Kasım Ayı Uç Uç Kampanyası Başladı

5-6 Kasım tarihlerinde biletini alan Pegasus Plus üyeleri 1 Aralık 2015 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında %30 indirimle uçmanın keyfine varıyor!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    05 Kasım / 06 Kasım 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    05 Kasım 2015 / 31 Ocak 2016
Kasım Ayı Uç Uç Kampanyası Başladı
Kampanyadan yararlanmak için üye değilseniz hemen Pegasus Plus üyesi olun ve flypgs.com üzerinden Pegasus Plus hesabınızla giriş yaparak kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarihlerde rezervasyonunuzu oluşturun. Ödeme ekranına geldiğinizde bilgilerinizi doldurduktan sonra kampanyalar altındaki 2015 Kasım Uç Uç Günleri seçeneğini işaretleyin. Onayla butonuna bastığınızda %30 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebilirsiniz. Kampanya Kuralları a. Tüm Hatlar (Kıbrıs, Belgrad, Bükreş, Üsküp, Priştine, Atina, Saraybosna, Tiran kampanyaya dahil değildir.) b. Uçuş tarihi: 1 Aralık 2015 – 31 Ocak 2016 26 Aralık 2015-12 Ocak 2016, 22-24 Ocak ve 29-31 Ocak 2016 tarihleri arası kampanyaya dahil değildir. c. Satış tarihi: 5-6 Kasım 2015 (Türkiye yerel saatine göre 6 Kasım 23:59’a kadar kampanya devam edecektir.) d. İndirim : PEGASUS PLUS’lılara toplam ücret üzerinden %30 indirim e. İndirimin uygulanması için rezervasyon oluşturulurken ilk sıradaki misafirin Pegasus Plus üye girişini yapması gerekmektedir. PNR’da birden fazla misafir bulunması durumunda Pegasus Plus üye numarasını yazan tüm misafirlerimiz indirimden faydalanacaklardır. f. Paket alımlarında indirim yurt içi uçuşlarda Eko Paket, yurt dışı uçuşlarda Super Eko Paket üzerinden uygulanır. g. Bu indirim yalnızca flypgs.com’dan ve mobil siteden satın alınan biletlere uygulanır. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.