SAYFA BAŞINA DÖN

OTEL KONAKLAMALARINDA EKSTRA 1000 BOLPUAN KAMPANYASI!

Pegasus BolBollular, 200’ün üzerinde ülkede binlerce otelde konaklama imkanı sunan Hotels.com iş birliği sayesinde her zamanki gibi yine bol bol puan kazanmaya devam ediyor.

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  16 Temmuz / 16 Ağustos 2019
OTEL KONAKLAMALARINDA EKSTRA 1000 BOLPUAN KAMPANYASI!

REZERVASYON YAP

 

Nasıl BolPuan Kazanabilirim?

 1. Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.
 2. Hotels.flypgs.com’dan her 100 TL harcamaya 30 BolPuan, her 1 Euro harcamaya 2 BolPuan kazanılır. BolPuan fırsatı, hotels.flypgs.com dan yapılan otel rezervasyonları için geçerlidir. Bu kanal dışından gelen rezervasyonlarda BolPuan kazanımı olmayacaktır.
 3. Kısa bir süre için geçerli olmak üzere, Pegasus BolBol üyeleri 16 Temmuz – 16 Ağustos 2019 döneminde gerçekleştirecekleri rezervasyonlardan standart kazanımlarına ek ekstra 1000 BolPuan kazanacaklar. Bu fırsat, 31 Aralık 2019’a kadar gerçekleştirilecek konaklamalar için geçerlidir.
 4. Ekstra 1000 BolPuan fırsatı, hotels.flypgs.com‘dan yapılan otel rezervasyonları için geçerlidir. Bu kanal dışından gelen rezervasyonlarda BolPuan kazanımı olmayacaktır.
 5. Ekstra 1000 BolPuan kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilemez, indirim kuponları ile birlikte kullanılamaz. Lütfen rezervasyonunuz öncesinde belirlenmiş ücretin detaylarını kontrol ediniz.
 6. Ekstra 1000 BolPuan kampanyası, yasaların hükümsüz olduğu yerlerde geçersizdir. Kampanya teklifi, önceden haber verilmeksizin tek taraflı değiştirilebilir veya iptal edilebilir.
 7. Otel rezervasyonunuzu flypgs.com ya da Pegasus mobil uygulaması üzerinden hotels.com’u seçerek yapmalısınız. Kampanya sadece Pegasus dijital kanallarından hotels.com seçilerek yapılan otel konaklamaları için geçerlidir.
 8. Rezervasyonunuzu yaparken Pegasus BolBol üyelik numaranızı ibraz etmelisiniz. Unutmayın, Pegasus BolBol üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus BolBol’a üye değilseniz, BolPuanı kazanımı olmayacaktır.
 9. Rezervasyonlarda hotels.com ve Expedia Group genel rezervasyon koşulları geçerlidir.
 10. Otel tarafından rezervasyona dahil edilebilecek, ilave kişi, telefon, otopark ve diğer ücretler direkt olarak check out sırasında ya da öncesinde Otel’e ödenmelidir.
 11. Rezervasyonlar, rezervasyon yapıldığı zamandaki uygunluğa ve o tarihte geçerli olan Expedia Grup şartları ve koşullarına tabidir.
 12. Pegasus ve Expedia Group kampanya kurallarında her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 13. Rezervasyonunuz ile ilgili sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz için 0850 282 50 20 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.
 14. Pegasus BolBol ile ilgili tüm sorularınız için 0850 399 17 01 numaralı ücretsiz BolBol Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.


Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim?

 1. Herhangi bir nedenden ötürü iptal edilen otel rezervasyonlarından BolPuan kazanımı olmayacaktır.
 2. Otel konaklamanız gerçekleştikten sonra kazandığınız BolPuanlar hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeler haftalık gerçekleştirilmektedir.


Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım?

 1. BolPuanlar, Pegasus BolBol hesabınıza yüklendikten sonra, bu puanları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 2. Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak biletinde ya da Pegasus’un diğer ürünlerinde indirim olarak kullanabilirsiniz.

REZERVASYON YAP
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.