SAYFA BAŞINA DÖN

Pegasus BolBol - Budget & Avis İş Birliği

Pegasus BolBollular araç kiralamalarından 500 BolPuan kazanıyor!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  07 Temmuz / 31 Aralık 2019
Pegasus BolBol - Budget & Avis İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, Budget ve Avis’ten yapacağı araç kiralamalarında  500 BolPuan kazanıyor. Aracınızı hemen kiralayın biriktirdiğiniz BolPuanları bir sonraki seyahatinizde kullanın.


HEMEN KİRALA!             

Nasıl BolPuan Kazanabilirim?

 • Kampanyadan tüm Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.
 • Araç kiralamalarınızı Budget veya Avis’ten yapın.
 • Rezervasyonunuzu yaparken Pegasus BolBol üyelik numaranızı girin. Unutmayın, Pegasus BolBol üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus BolBol’a üye değilseniz, BolPuanı kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanya Pegasus Havayolları'nın resmi iş ortağı CarTrawler'ın sitesinden yapılan Budget ve Avis’in Türkiye kiralamalarında geçerlidir.
 • Ayrıca Avis ve Budget Türkiye ofisinden yapılan araç kiralamalarında Pegasus BolBol üyelerine %30 indirim uygulanacaktır. Budget Türkiye ofisinden yapılan araç kiralamalarında Pegasus BolBol üyeleri 500 BolPuan kazanacaktır. Ofislerde indirimden yararlanmak ve BolPuan kazanmak için, ofis görevlisine Pegasus BolBol'a kayıtlı cep telefonu bilgisinin verilmesi gereklidir.
 • Araç kiralamalarında Budget ve Avis’in genel kiralama koşulları geçerlidir.
 • Pegasus, Avis ve Budget kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Acil durumlarda 444 0 996 Avis&Budget Tam Destek Hattına ulaşabilirsiniz. Araç kiralamaları ile ilgili sorularınız, talepleriniz ve eleştirileriniz için 444 9 623 nolu Avis&Budget Müşteri Deneyimi Hattını arayabilirsiniz.

Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim?

 • Aracınızı kiralayıp teslim ettikten sonra kazandığınız BolPuanlar yüklenecektir. Yüklemeler haftalık gerçekleştirilmektedir.
 • UçuşPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.


Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım?

 • Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak biletinde ya da Pegasus’un diğer ürünlerinde indirim olarak kullanabilirsiniz.
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.