tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Digitürk-Ziraat Bankası İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, Digitürk-Ziraat & Pegasus BolBol iş birliği ile; Ziraat Bankası Bankkart ile Pegasus’tan tek seferde yapacağınız ilk 10.000 TL ve üzeri alışverişinize 3 Ocak 2025 tarihine kadar geçerli Digiturk Sporun Yıldızı paketi; ikinci 10.000 TL ve üzeri alışverişinize ise, kış dönemine ait bir yurt içi uçak bileti değerinde 7.500 Bolpuan hediye!

Pegasus BolBol & Digitürk-Ziraat Bankası İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  15 Nisan 2024 / 31 Mayıs 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 15 Nisan-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Pegasus’tan yapacağınız ilk 10.000 TL ve üzeri alışverişinizde;
. Digiturk Sporun Yıldızı Paketi ve Eğlencenin Yıldızı Paketi aktivasyon kodunuz,
. Kış dönemine ait bir yurt içi uçak bileti değerinde 7.500 Pegasus BolPuan kodunuz SMS ile cep telefonunuza iletilecektir.

·       7.500 Pegasus BolPuan kazanabilmeniz için SMS ile iletilen kodunuzu 31.12.2024 tarihine kadar Pegasus’tan yapacağınız ikinci 10.000 TL ve üzeri alışverişinizde kullanmanız gerekmektedir. 7.500 BolPuan, ikinci alışverişiniz ile aldığınız uçuşunuzdan 1 ay sonra yüklenecektir.

·       Digiturk Sporun Yıldızı Paketinize: Trendyol Süper Lig, İngiltere Premier League, Fransa Ligue 1, Türkiye Basketbol Ligi, Almanya Bundesliga ve Trendyol 1. Lig, Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları, Formula 1’in olduğu Digitürk Sporun Yıldızı 3 Ocak 2025 sonuna kadar ücretsiz dahildir.  Sezonun Oscar ödüllü, popüler filmleri, Emmy ödüllü birbirinden popüler ve güncel diziler, birbirinden popüler ve ödüllü içeriklerin olduğu belgesel ve çocuk kanalları olan Digitürk Eğlencenin Yıldızı Paketi (üyelik aktivasyon tarihinden itibaren 12 ay boyunca) 31 Mayıs 2025 tarihine kadar ücretsiz hediye edilecektir.

·       Kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr'den veya PEGASUS yazıp 4757'ye SMS göndererek katılabilirsiniz.

·       Digiturk hediye paket ve Pegasus BolPuan kodunuz; flypgs.com resmi web sitesinden ve Pegasus mobil uygulamasından Bankkart POS'u kullanılarak yapılacak ve kampanya koşullarını sağlayacak işleminiz sonrası Banka sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir.

·       Digiturk Hediye Paket Kodunuzun aktive edilmesi için Digiturk Müşteri Hizmetleri (0212) 473 73 73 veya (0212) 473 73 77 no.lu telefonları aranarak Ziraat Bankkart kampanyası kodu olduğu belirtilmeli ve ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Digiturk üyeliğine sahip müşterilerimiz hediye kodu aktive ettirmek için (0212) 473 73 77 no.lu telefonu aramalıdır.

·       Kampanya kapsamında 4 Ekran (Smart Tv + Web + Cep + Tablet) Sporun Yıldızı Paketi'nin aktive edilmesi durumunda ilgili içerikler www.beinconnect.com.tr ve beIN connect uygulamalarında izlenebilecektir. İçeriklerin Smart TV'den de izlenmesi mümkün olacaktır.

·       Paket kodunuz sadece beinconnect servisi için geçerlidir.

·       Kampanya kapsamında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır.

·       Paket şifreleri nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.

·       Bankkart’ınız ile hediye kodu kullanarak Pegasus’ta yapacağınız ikinci 10.000 TL ve üzeri alışverişinizde ilave 7.500 Bolpuan kazanmak için Pegasus BolBol üyesi olmanız gerekmektedir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan alışverişlerde ilave BolPuan kazanımı gerçekleştirilecektir.

·       Kampanya kapsamında kazanacağınız 7.500 BolPuanınızı; Pegasus BolBol hesabınıza yüklendikten sonra, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece (puan kazanımından itibaren 2 yıl boyunca) istediğiniz zaman yurt içi veya yurt dışı uçak bileti alımlarınızda kullanabilirsiniz.

·       Kampanya dönemi ve sonrasında kodun verildiği işlemin iptali, iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda verilen kod iptal edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.
Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Yukarı Yukarı