SAYFA BAŞINA DÖN

Pegasus BolBol & Rocketmiles İş Birliği

Pegasus BolBollular şimdi de konaklamalarında BolPuan kazanmaya başlıyor!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  01 Kasım / 31 Aralık 2019
Pegasus BolBol & Rocketmiles İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, Rocketmiles ile yapacağı otel rezervasyonlarında, konakladığı her gece için 1000-1500 BolPuan kazanıyor. Dünya çapında 400.000 otelden birini seçerek, yüzlerce BolPuan kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Biriktirdiğiniz BolPuanları bir sonraki seyahatinizde kullanabilirsiniz.


Nasıl BolPuan Kazanabilirim?

 • Kampanyadan Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.
 • Otel rezervasyonunuzu Rocketmiles’tan yapın
 • Otel rezervasyonunuzu yaparken sadakat programı olarak Pegasus BolBol’u seçin.
 • Otel rezervasyonunu tamamlarken Pegasus BolBol üyelik numarasını girin. Unutmayın, Pegasus BolBol üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus BolBol’a üye değilseniz, BolPuanı kazanımı olmayacaktır.
 • Rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda yalnızca üyelik numarası girilen Pegasus BolBollu misafirimiz hediye BolPuan kazanacaktır.
 • Otel rezervasyonlarında Rocketmiles’ın genel koşulları geçerlidir. Pegasus ve Rocketmiles kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Rocketmiles Konsiyerj hizmetleri acil durumlar, genel sorularınız veya geri bildirimiz için 7/24 hazırdır. Rocketmiles Konsiyerj hizmetlerine 1-773-257-7680 veya 1-855-355-7625 numaralarından ulaşabilir ya da concierge@rocketmiles.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

REZERVASYON YAP                   ROCKETMILES İLE İLETİŞİME GEÇ


Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim?

 • BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım?

 • Kazandığınız BolPuanlar konaklama gerçekleştikten 2 hafta sonra hesabınıza yüklenecektir. Yüklenen bu BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak biletinde ya da Pegasus’un diğer ürünlerinde indirim olarak kullanabilirsiniz.
 • Kazandığınız BolPuanların geçerlilik tarihi 2 yıldır.

REZERVASYON YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.