Pegasus Plus Bedava Bilet Kampanyası

Bedava bilet kazanma şansı seni bekliyor! Sen de harcadıkça uçuş puan kazandıran Pegasus Plus Kredi Kartı al, 30 Nisan 2017’ye kadar dilediğin yere bedava uç! Unutma, son gün 31 Ekim!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  01 Ekim / 31 Ekim 2016
Pegasus Plus Bedava Bilet Kampanyası

Hemen şimdi Pegasus Plus Kredi Kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

Kampanya Kuralları:

 • Kampanya 1 Ekim 2016 itibariyle ING Pegasus Plus kartı olmayan ve 1 Ekim – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında ilk kez asıl kart başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan yeni kredi kartı müşterileri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında dağıtılacak hediye bilet sayısı 25 000 kişi ile sınırlı olup bu haktan kredi kartı başvurusu onaylanan ve kredi kartını teslim alan ilk 25 000 kişi yararlanacaktır.
 • Kampanya yurt içi ve yurt dışı tüm tarifeli hatlarda geçerlidir
 • Kampanya 01.10.2016-31.12.2016 tarihleri arasında yapılacak olan biletlemeler ve 07.10.2016 – 30.04.2017 tarih aralığı içinde yapılacak uçuşlar için geçerlidir.
 • Kampanya 27 – 30 Ekim 2016 tarihleri arasında; 20 Ocak – 5 Şubat 2017 tarihleri arasında, 28 Nisan – 1 Mayıs 2017 tarihleri arasında kullanılmak üzere alınan biletlerde geçerli değildir.
 • Bedava biletler yalnızca flypgs.com’dan satın alınan yurt için uçuşlarda eko paket biletlere, yurtdışı uçuşlarda süper eko pakete uygulanır. (Müşterilerden vergi vb. talep edilmeyecektir, dolayısıyla biletler bedava olacaktır)
 • Misafirler tarafından eklenecek ek hizmetler ve paketler Pegasus Genel Kuralları doğrultusunda ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Şifre kullanımında biletlemeler en erken 7 gün sonrası için yapılabilmektedir.
 • Kampanya direkt uçuşlar geçerlidir, bağlantılı uçuşlarda geçerli değildir.
 • Bilet satın alımında kullanılacak Bedava Bilet Kodu Pegasus Plus Kart başvurusu onaylanan ve kartını teslim alan kişinin cep telefonuna SMS ile gönderilir, www.flypgs.com internet sitesinden bilet satın alma aşamasında kullanılır.
 • Bedava bilet devredilemez, değiştirilemez veya UçuşPuan’a çevrilemez.
 • Kampanyadan yararlanmak için; Pegasus Plus üye girişi yapmanız ve kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir.
 • Ödeme ekranında bilgilerinizi doldurduktan sonra, "Ödemeye Devam Et” butonuna tıklayıp, "Pegasus Plus Kart Bedava Bilet” seçeneğini işaretlemelisiniz. Açılan ekrana şifrenizi girip "Onayla” butonuna bastığınızda tek yön bilet tutarının 0 TL olarak geldiğini görebilirsiniz.Açılan ekrana şifrenizi girip önce "Onayla” sonra “ Ücretsiz Satış” butonuna bastığınızda tek yön bilet tutarının 0 TL olarak geldiğini görebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan hediye bilet kullanılır ve alınan kart 31.08.2017 tarihine kadar iptal edilirse bilet tutarını aşmamak kaydıyla 100 TL cezai ücret, en son ekstreye yansıtılacaktır.
 • Kampanyada yer almayan her türlü işleme ilişkin Pegasus Genel Kuralları uygulanacaktır
 • Pegasus ve ING Bank kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.