Pegasus Pluslılara Özel Masterpass’den %40 İndirim

Pegasus Pluslılara Masterpass Sürprizi! 7 Şubat 2018 – 7 Haziran 2018 tarihleri arasındaki tüm uçuşlar için Pegasus Mobil uygulamasından alacağın biletler %40 indirimli! Sen de hemen Pegasus Mobil uygulamasını indir, kredi kartını Masterpass’e kaydet, %40 indirimi kaçırma. 23 Aralık son gün!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  21 Aralık / 23 Aralık 2017
 • KAMPANYA KAPSAMINA GİRMEYEN TARİHLER
  20-24 Nisan 2018 / 27 Nisan – 2 Mayıs 2018
 Pegasus Pluslılara Özel Masterpass’den %40 İndirim

Pegasus Mobil uygulamayı aç, Pegasus Plus girişini yap, uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilinde hatları ve tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için karşına çıkacak Kampanyalar bölümünden "Masterpass’e özel %40 İndirim” seçeneğini işaretle. Ödeme ekranına gelip Masterpass’i işaretlediğinde Onayla/Devam butonuna bastığında PNR’daki bilet tutarının %40 indirimli olarak toplam tutara yansıdığını göreceksin. İndirimli tutarla bileti satın almak için ödemeyi Masterpass’te kayıtlı kredi kartınla yapman gerektiğini unutma!

Hâlâ Pegasus Mobil Uygulamasını İndirmediysen Hemen Tıkla!

 

Kampanya Kuralları:

Satış Tarihi: 21-23 Aralık 2017 (Türkiye yerel saatine göre 23 Aralık 2017 23:59’a kadar geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 7 Şubat 2018 – 7 Haziran 2018

Aşağıdaki tarihler kampanya kapsamı dışındadır.

20-24 Nisan 2018

27 Nisan – 2 Mayıs 2018

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda belirtilen uçuşlar ile Kıbrıs kalkış/varışlı uçuşlar hariç tüm uçuşlar.

Kampanyaya dahil olmayan uçuşlar için tıklayınız. 

Kampanya İndirim Oranı: %40 İndirim

Koltuk adedi: 8.490.788

Kampanyada Nasıl Faydalanabilirim?

 1. Kampanya sadece Pegasus mobil uygulaması üzerinden Pegasus Plus üyeliği ile Masterpass uygulamasına kayıtlı kredi kartlarıyla satın alınan biletlerde geçerlidir.
 2. Kampanya akıllı telefonlardaki uygulamalarda geçerlidir. Tabletlerden açılan uygulamalarda geçerli değildir.
 3. Bilet satın alımı sırasında Pegasus Plus üye girişi yapılmış olmalıdır. Kampanyadan sadece Pegasus Plus üyeleri yararlanabileceği için, Pegasus Mobil uygulamanın açılış ekranındaki “Pegasus Plus’a Giriş Yap” butonunu tıklayarak Pegasus Plus’a giriş yapabilirsin. Eğer üye değilsen yine bu sayfadan “üye ol” a tıklayarak ücretsiz bir şekilde kolayca üye olabilirsin.
 4. Kampanyadan faydalanmak için Masterpass’e kayıtlı kredi kartınla işlem yapman gerekmektedir. Masterpass’e kayıtlı kredi kartın yoksa, kampanya tarihleri içerisinde uçuşunu seçip ödeme ekranına ilerlediğinde “kartı kaydet” bölümünü göreceksin. Bu alanı tıkladığında kredi kartın MasterCard’ın bir uygulaması olan Masterpass’e kaydedilmiş olacak. Masterpass ile ilgili detaylı bilgi için: https://www.masterpassturkiye.com/faq.aspx . Kartınız kaydedildiği an itibariyle kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 5. Tamamı Pegasus Plus UçuşPuan ile yapılan satın alımlarda kampanya indirimi uygulanmaz, en az 1 TL’lik ödemenin Masterpass’te kayıtlı kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
 6. Bilette birden fazla kişi olduğu durumda kampanyanın her kişiye uygulanması için yolcu bilgileri ekranında tüm yolcuların Pegasus Plus üye numarasını (cep telefonu numarası) girmiş olması gereklidir. İndirim yalnızca Pegasus Plus üye numarasını yazmış olan misafirler için uygulanacaktır
 7. 2 yaş üzeri çocuk misafirlerimizin kampanyadan faydalanmaları için 18 yaş üzeri bir üyeyle Pegasus Plus bağlı üyelik yaratılması gerekmektedir.
 8. İndirim dış hatlarda Süper Eko paket ücreti üzerinden uygulanır. Süper Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 9. Masterpass’e kaydedilen kredi kartı bilgileri, Mastercard teknolojisinde saklanmaktadır. Pegasus kendi bünyesinde kredi kartı bilgisini tutmamaktadır. 
 10. Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 10 TL’den yurt dışı hatlarda 8 $’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak uçuşlar bazında değişiklik gösterir.
 11. Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya şartlarına uymuyorsa yani biletleme ve/veya uçuş tarihleri ile uçuşun yapılacağı hatlar kampanya kapsamında değilse, ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.
 12. Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez. 
 13. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 14. İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
 15. Pegasus ve MasterCard, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

MASTERPASS KURALLARI

https://www.flypgs.com/faydali-bilgiler/diger-bilgiler/sikca-sorulan-sorular/masterpass

Sıkça Sorulan Sorular

İndirim Kampanyasından yararlanmak için gerekli kriterler nelerdir?

Pegasus mobil uygulamadan kastettiğimiz nedir?

Masterpass nedir?

Masterpass’ten yararlanmak için kredi kartının Mastercard mı olması gerekmektedir?

Pegasus Plus üyesi olmazsam kampanyadan yararlanamaz mıyım?

İndirimli biletimi Pegasus UçuşPuanlarımla alabilir miyim?

Kampanya hangi tarihleri kapsıyor?

Kampanyaya hangi hatlar dahil?

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.