PegasusPlus 10 Kat UçuşPuan Kampanyası

Biletlerini 8-21 Eylül tarihleri arasında alan Pegasus Plus üyeleri bilet tutarlarının %20’si değerinde UçuşPuan kazanıyorlar.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    08 Eylül / 21 Eylül 2014
  • UÇUŞ TARİHİ
    08 Eylül 2014 / 28 Mart 2015
PegasusPlus 10 Kat UçuşPuan Kampanyası
Kampanya Kuralları Kampanya 8-21 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan biletlemeler ve 1 Ekim 2014 – 28 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacak olan uçuşlar için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için yolcu bilgileri girilirken üyelerin cep telefonu numarasını girmeleri yeterlidir. Üye olmayanlar Pegasus Plus’a ücretsiz üye olup kampanyadan faydalanabilirler. UçuşPuan’lar uçuşlar gerçekleştikten sonra otomatik olarak üyelerin hesaplarına yüklenecektir. a. Tüm hatlar kampanyaya dahildir. b. Satış tarihi: 8 – 21 Eylül 2014 (Kampanya Türkiye yerel saatine göre 21 Eylül 23:59'a kadar devam eder.) c. Uçuş tarihleri: 1 Ekim 2014- 28 Mart 2015 d. Kampanya direkt uçuşlar için geçerlidir. e. Kampanyada kazanılacak olan %20 UçuşPuan vergiler de dahil bilet tutarı üzerinden hesaplanacaktır. f. Puan kazanımı Pegasus Plus üyesi olup üye numarasını (telefon numarası) yolcu bilgileri ekranında girmiş olan tüm yolcularımız için ayrı ayrı hesaplanacaktır. g. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. h. Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.