Seçili Avrupa Hatlarında %30 İndirim!

Geleneksel Uç Uç Günlerine özel seçili dış hatlarda Pegasus Pluslılar %30, Pegasus Plus Kredi Kartlılar ise tam %40 indirimle uçuyor. Sen de 7-8 Aralık’ta yalnızca 2 dakikanı ayırarak ücretsiz üye ol, flypgs.com ya da mobil uygulamadan biletlerini al, 10 Ocak 2018 – 24 Mart 2018 tarihleri arasında seçili Avrupa hatlarında %30 indirimle uç

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  07 Aralık / 08 Aralık 2017
 • UÇUŞ TARİHİ
  10 Ocak / 24 Mart 2018
 • KAMPANYA KAPSAMINA GİRMEYEN TARİHLER
  19-22 Ocak 2018 / 26-28 Ocak 2018 / 2-5 Şubat 2018
Seçili Avrupa Hatlarında %30 İndirim!

Kampanya Kuralları:

 • www.flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle. Ödeme ekranında bilgilerini doldurduktan sonra Kampanyalar altındaki "Uç Uç %30 İndirim" veya "Uç Uç %40 İndirim” seçeneğini işaretle. Onayla butonuna bastığında indirimin toplam tutara uygulandığını göreceksin.
 • Kampanya Türkiye çıkışlı ve varışlı seçili dış hatlar için geçerlidir. Kampanyaya dahil olan uçuş noktaları Viyana, Saraybosna, Köln, Frankfurt, Münih, Stuttgart, Atina, Amsterdam, Üsküp, Bükreş, Belgrad, Barselona, Madrid, Kharkiv, Lviv, Zaporijya, Brüksel, Prag, Kopenhag, Hamburg, Berlin, Budapeşte, Cenevre, Milano ve Roma’dır.
 • Kampanya kapsamında, iç-dış ve dış-dış bağlantılı uçuşlarda sadece kampanyanın geçerli olduğu dış hat uçuşuna indirim uygulanır.
 • Kampanya kapsamında direkt uçuşlarda yalnızca yukarıda belirtilen Avrupa hatlarının İstanbul-Sabiha Gökçen çıkış ve varışlı direkt seferleri için indirim uygulanır.

Satış tarihi: 7 – 8 Aralık 2017 (Türkiye yerel saatine göre 8 Aralık 2017 23:59’a kadar geçerlidir.)

Uçuş tarihi: 10 Ocak 2018 – 24 Mart 2018

Aşağıdaki tarihler kampanya kapsamında değildir:

 • 19-22 Ocak 2018
 • 26-28 Ocak 2018
 • 2-5 Şubat 2018

 

 • %40 indirim kampanyasından faydalanabilmek için bilet alırken Pegasus Plus Kredi Kartlı yolcu üye girişi yapılmalı veya Yolcu Bilgileri ekranında Pegasus Plus üye numarası (Cep telefonu numarası) yazılmış olmalıdır. Pegasus Plus Kredi Kartlı üye Yolcu Bilgileri ekranında ilk sırada olmalıdır. Aynı rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda, kredi kartlı veya kredi kartsız olsun Pegasus Plus üye numarasını (cep telefonu numarası) yazan tüm misafirlerimiz kampanyadan faydalanacaklardır.
 • %30 indirim kampanyasından faydalanabilmek için rezervasyon Pegasus Plus üye girişi yapılarak oluşturulmalıdır veya yolcu bilgileri alanında Pegasus Plus üye numarası (cep telefonu numarası) yazılmış olmalıdır. Aynı rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda Pegasus Plus üye numarasını (cep telefonu numarası) yazan tüm misafirlerimiz kampanyadan faydalanacaklardır.
 • Kampanya yalnızca flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması aracılığıyla satın alınan biletlerde geçerlidir.
 • Kampanya indirimi çocuk misafirlerimiz için de geçerlidir.
 • Kampanya indirimi Süper Eko paketi için geçerlidir. Süper Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
 • İptal, iade ve değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 • Duyurusu yapılan ücretlere check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt içinde ve Kıbrıs uçuşlarında 7 TL, yurt dışı uçuşlarına 8 $’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
 • Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.