Touristica’dan Ekstra 1000 BolPuan Kampanyası

Pegasus BolBollular, Touristica’dan yapacakları rezervasyonlar için ekstra 1000 BolPuan kazanıyor. Hadi o zaman sen de 8 Ağustos’a kadar Touristica'dan rezervasyonunu yap, 9 Ağustos - 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında ekstra 1000 BolPuan kazan, bayramın keyfini çıkar.

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  19 Temmuz / 08 Ağustos 2019
Touristica’dan Ekstra 1000 BolPuan Kampanyası

Nasıl BolPuan Kazanabilirim?

 1. Pegasus BolBol üyeleri 9 Ağustos - 18 Ağustos 2019 tarihlerinde touristica.com.tr, 444 0 329 nolu çağrı merkezi ve Touristica acenteleri üzerinden yapacakları konaklamalarda oda başı ekstra 1000 BolPuan kazanacaklar.
 2. Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.
 3. Kampanyadan kazanılacak BolPuanlar toplam rezervasyon tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Rezervasyon değişikliği sebebiyle oluşan ekstra uçak bileti ödemelerinde geçerli değildir.
 4. Kampanyaya katılacak üyenin rezervasyon sahibi olması gerekmektedir. Rezervasyon sahibi dışında konaklayan diğer kişiler (Pegasus BolBol üyesi olsalar dahi) için BolPuan yüklemesi yapılmayacaktır.
 5. Üyelik işlemlerinde kullanılan isim, soy isim ve telefon numarasının, rezervasyondakiler ile aynı olması gerekmektedir. Aksi takdirde puan yüklemesi yapılamayacaktır.
 6. Kampanya, Chipp-in kampanyası ile birlikte kullanılamaz.
 7. 19 Temmuz itibariyle yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. 19 Temmuz 2019 öncesinde yapılan rezervasyonlar için geçerli değildir. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz.
 8. Uçak biletlerinde iptal ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.
 9. Kampanyanın son kayıt tarihi: 8 Ağustos Perşembe 2019
 10. Kampanya touristica.com.tr, 444 0 329 nolu çağrı merkezi ve Touristica acentelerinde geçerlidir.
 11. Rezervasyonlarda Touristica’nın genel kiralama koşulları geçerlidir.
 12. Pegasus ve Touristica kampanya koşullarında her zaman her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 13. Rezervasyonunuz ile ilgili sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz için 444 0 329 nolu Touristica Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.


Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim?

 1. Otel konaklamanız gerçekleştikten 1 hafta sonra kazandığınız BolPuanlar hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir.
 2. BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım?

 1. Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak biletinde ya da Pegasus’un diğer ürünlerinde indirim olarak kullanabilirsiniz.
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.