Kampanya Detay

Uçuran Cuma Kampanyası

Uçuran Cuma’da uçmayan kalmayacak! Uçuran Cuma’ya özel yurt dışı uçuşlarımda %50 indirimi kaçırma! #hadiozaman sen de 27 Kasım’a kadar biletini al, 12 Nisan - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında yurt dışına vergiler hariç %50 indirimle uç!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    26 Kasım 2020 / 27 Kasım 2020
  • UÇUŞ TARİHİ
    12 Nisan 2021 / 30 Haziran 2021

Satış Tarihi: 26 – 27 Kasım 2020 (Türkiye yerel saatine göre 26 Kasım 2020 saat 08:00’den itibaren 27 Kasım 2020 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 12 Nisan – 30 Haziran 2021 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 12 Nisan 2021 saat 00:01’den itibaren 30 Haziran 2021 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanya 12-17 Mayıs 2021 tarih aralığındaki uçuşlar için geçerli değildir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt Dışı Uçuşları (Kampanya dahilinde olmayan hatlar kuralların sonunda belirtilmiştir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %50 İndirim 

“Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece www.flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Uçuran Cuma %50 İndirim" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanyalı Koltuk Adedi: Kampanya kapsamında sunulan toplam koltuk adedi sayı ile sınırlı olup 3.120.000 adettir.

 

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.

Cezasız değişiklik ve açığa alma hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz. Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanya Dahilinde Olmayan Hatlar

Antalya - Berlin – Antalya | Antalya - Amsterdam - Antalya

Antalya - Stokholm – Antalya | Antalya - Billund - Antalya

Antalya - Paris – Antalya | Antalya - Köln - Antalya

Antalya - Kopenhag – Antalya | Antalya - Düsseldorf - Antalya

Antalya - Göteborg – Antalya | Antalya - Cenevre - Antalya

Antalya - Hannover – Antalya | Antalya - Leipzig - Antalya

Antalya - Nürnberg – Antalya | Antalya - Stuttgart - Antalya

Antalya - Zürih – Antalya | Bodrum - Köln - Bodrum

Roma - Napoli – Roma | Roma - Torino - Roma

Roma - Venedik – Roma | Roma - Bari - Roma

Roma - Katanya – Roma | Roma - Cenova – Roma

İstanbul Sabiha Gökçen - Kıbrıs - İstanbul Sabiha Gökçen

Adana – Kıbrıs – Adana | Antalya – Kıbrıs – Antalya

Ankara – Kıbrıs – Ankara | Gaziantep – Kıbrıs – Gaziantep

Hatay – Kıbrıs – Hatay | İzmir – Kıbrıs - İzmir

UÇUŞ ARA

Lütfen havalimanı seçiniz
Lütfen havalimanı seçiniz
Bu alan gereklidir. Bu alan gereklidir.
1 Yetişkin
UCUZ UÇUŞ ARA
Yardım gereksinimi olan misafirler

Geçmiş Kampanyalar TÜMÜNÜ GÖR

Yurt Dışına %50 İndirimli Uç!
ING PEGASUS BOLBOL PREMİUM KART ALANA, BİLET BEDAVA!
NEREDEN?
NEREDEN?