Yapı Kredi Cüzdan’la 30 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla 31 Temmuz’a kadar, dilediği tarihe Pegasus'tan 300 TL ve üzeri tutarda uçak bileti alan misafirlerimiz, 30 Worldpuan kazanıyor, kazandıkları Worldpuan’larla daha da fazla uçma şansını yakalıyor! Hemen Yapı Kredi Cüzdan uygulaması aracılığıyla kampanyaya katılıp biletlerinizi alın, 30 TL Worldpuan kazanma şansını kaçırmayın!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    19 Temmuz / 31 Temmuz 2016
  • UÇUŞ TARİHİ
    19 Temmuz / 31 Temmuz 2016
Yapı Kredi Cüzdan’la 30 TL Worldpuan!

Kampanya Kuralları:

1.Tüm hatlar

2.Uçuş tarihi: Tüm tarihler

3.Satış tarihi: 19 - 31 Temmuz 2016 (Türkiye yerel saatine göre 31 Temmuz 23:59’a kadar kampanya devam edecektir.)

4.30 TL Worldpuan kazanılabilmesi için 300 TL ve üzeri tutarda bilet alımı gerçekleşmektedir.

5.Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez, toplamda 30 TL puan kazanabilir

6.Bu kampanya yalnızca flypgs.com, mobil site, Pegasus mobil uygulaması, Pegasus yetkili seyahat acenteleri ve satış ofisinden aracılığıyla satın alınan biletler için geçerlidir.

7.Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için ‘’Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir

8.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 26 Ağustos 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 6 Eylül 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuanlar 7 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır.

9.Ek hizmet alımları da kampanya kapsamında olup, ticari kartlar, banka kartları, Worldpuan ve UçuşPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

10.İade ve iptal işlemlerinde Worldpuan kazanımı olmayacaktır.

11.Pegasus ve Yapı Kredi kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.