• TR
PAYLAŞ

İletişim sekmesinden soru yönlendirmeden önce tüm adaylarımızın Sıkça Sorulan Soruları dikkatlice incelemesini tavsiye ederiz.

 

Yanıtı Sıkça Sorulan Sorular dokümanında yer alan sorular için dönüş yapılmayacaktır.

 

Tüm Adayların Dikkatine:

 

o   İşe giriş için talep edilen bilgi/belgeler işe giriş şartlarını sınırlandırmamaktadır. Pegasus süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İşe alım konusunda nihai karar Pegasus’a aittir.

o   Aşağıda belirtilen kararlar Pegasus’un dönemsel işe alım ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Herhangi bir sorum veya talebim olduğunda nereden iletişim kurmalıyım?

 

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz. Sadece Sıkça Sorulan Sorular bölümünde yer almayan sorularınız için dönüş yapılacaktır. Bu nedenle sorularınızı iletmeden önce Sıkça Sorulan Sorular bölümünü dikkatlice okumanı öneriyoruz.

 

Kariyer İletişim alanından İletişime Geçme Nedenleri adımında “Pegasus Pilot Yetiştirme Programı Başvuruları” bölmesini seçerek ilgili Pegasus yetkilisine ulaşabilirsiniz.

 

Özgeçmiş ve Resmi Belge Beyan Etme aşamasına geçebilmek için nelere dikkat etmem gerekiyor?

 

İlanımızda yer alan tüm kriterleri (yaş, eğitim durumu, askerlik durumu, öğrenim durumu, boy ve diğer) belirtildiği şekilde sağlamanız gereklidir. Aksi durumda başvurunuz olumsuz değerlendirilecektir. Bununla birlikte ilerleyen dönemlerde açılacak ilanlar için de başvurunuz kabul edilmeyecektir.

 

İlan içeriğindeki bazı kriterleriniz için sınırların dışında kalıyorum. Kriterin herhangi bir şekilde esneme veya değişme durumu var mıdır?

Her alım döneminde belirlenen kriterler, ilan içeriğinde yer aldığı şekilde işletilir. İlan kriterlerinde esneme yapılmaz. Tüm kriter değişiklikleri için bir sonraki yayınlanacak ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

 

Lisans eğitimimi yurt dışında tamamladım. Diplomamı kabul ediyor musunuz?

 

ÖSYM denklik belgenizi ibraz etmeniz durumunda diplomanız kabul edilecektir.

 

Ön lisansımı örgün eğitim şeklinde yaptım. Lisans eğitimimi uzaktan/açık öğretimle tamamladım. İlanınıza başvurabilir miyim?

 

Başvurununuz kabul edilmesi için 4 yıllık lisans eğitiminin tümünü örgün öğretim olarak tamamlamış olmanız gerekmektedir.

 

Mavi kartım var, süreçlerinize dahil olabilir miyim?

 

Mavi kartı olan adaylarımız süreçlerimize dahil olabilirler.

 

K.K.T.C vatandaşıyım süreçlerinize dahil olabilir miyim?

 

K.K.T.C vatandaşı olan adaylarımız süreçlerimize dahil olabilirler.

 

Henüz askerliğimi tamamlamadım, süreçlerinize dahil olabilir miyim?

 

Askerliğinizi, başvuru tarihi itibari ile en az 2 yıl tecil ettirdiğinize dair resmi belgeyi bize sunarak süreçlerimize dahil olabilirsiniz.

 

 

Kısa dönem askerlik yapmak için gün aldım, süreçlerinize dahil olabilir miyim?

 

Kısa dönem askerliğinizi tamamladıktan sonra tamamladığınıza dair resmi belgeyi bize sunarak ilerleyen dönemlerdeki işe alım süreçlerimize dahil olabilirsiniz.

 

Farklı hava yolu şirketlerinin Pilot Yetiştirme Programı (Kadet) işe alım süreçlerine devam ediyorum, sürecinize dahil olabilir miyim?

 

Evet, süreçlerimize başvurabilirsiniz.

 

Farklı hava yolu şirketlerinin Pilot Yetiştirme Programı (Kadet) işe alım süreçlerinden başarısız oldum. Sürecinize dahil olabilir miyim?

 

Evet, süreçlerimize başvurabilirsiniz.

 

Daha önce bir pilotluk eğitimine başladım / bitirdim / yarıda bıraktım / başarısız oldum (PPL, ATPL, MPL).  Sürecinize dahil olabilir miyim?

 

Sürecimize dahil olabilmek için daha önce hiçbir pilotluk eğitimi almamış olmanız gerekmektedir. Bu durumda sürecimize dahil olamazsınız.

 

Farklı hava yolu şirketlerinin benzer süreçlerine istinaden aldığım test sonucumun olumlu olduğunu gösteren bir e-mail var. Bu durumda ilgili test aşaması için (PESTA, ITEP vb.) muaf sayılabilir miyim?

 

Belgenizin geçerli sayılabilmesi için detaylı sınav puanlarını gösteren resmi sonuç belgesini paylaşmanız gereklidir.

 

Bir önceki ilanınıza başvurdum. Süreçte başarısız oldum. Bu alım dönemine başvurabilir miyim?

 

Aynı yıl içerisinde sürece 1 kez girebilirsiniz. Bir sonraki yıl açılacak olan ilanımıza başvuru yapabilirisiniz.

 

Pegasus Pilot Yetiştirme Programında İşe Alım Süreci hangi aşamalardan oluşuyor?

 

1.     Özgeçmiş ve Resmi Belge Beyan Etme (Online)

2.     Boy-Kilo Ölçümü ve Genel Yetenek Sınavı (Yerinde)

3.     İngilizce Sınav (Yerinde)

4.     PESTA Sınavı (Yerinde)

5.     Medikal Kontrol (Yerinde)

6.     Davranış Eğilimleri Değerlendirme Testi (Online)

7.     Kurul Mülakatı (Yerinde)

 

Önemli Not: İşe giriş için talep edilen bilgi / belgeler ve aşamalar işe giriş şartlarını sınırlandırmamaktadır. Pegasus sizden ek belge talep etme hakkını saklı tutar. İşe alım konusunda nihai karar Pegasus’a aittir.

 

Özgeçmiş ve Resmi Belge Beyan Etme aşamasında başvurumun geçerli sayılması için nasıl bir yol izlemeliyim?

 

Başvurunun geçerli sayılabilmesi için öncelikle Pegasus Özgeçmiş formunun eksiksiz doldurulması gerekir.

 

Pegaus Özgeçmiş formuna ek olarak “GENEL BİLGİLER” adımındaki evraklar tek bir PDF dokümanı haline getirilmelidir.

 

Beyan ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu kanıtlayan tek bir doküman haline getirdiğiniz belgelerinizi “CV dosyanız” kısmına tek seferde yüklemelisiniz.

Başvuru esnasında beyan ettiğiniz bilgiler ile yükleme yaptığınız belgeler arasında eksiklik, uyumsuzluk ve/veya yanlış beyan olması halinde başvurunuz geçersiz sayılacak ve ilerleyen dönemlerdeki Pegasus Yetiştirilmek Üzere Pilot Adayı programına başvurunuz değerlendirilmeye alınmayacaktır.


Online başvuru linki dışında iletilen hiçbir belge dikkate alınmayacaktır. 

-EK-1 E-DEVLET BARKODLU MEZUNİYET BELGESİ – ZORUNLU (4 yıllık Örgün Öğretim lisans programı. E-devlet’e belgesi yansımamış adaylar için orijinal imzalı belge beyan edilmelidir. Yurt dışında okumuş adaylarımız MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından verilen üniversite denklik belgesinin orijinal imzalı hali beyan edilmelidir.)
-EK-2 E-DEVLET BARKODLU ADLİ SİCİL ve ADLİ SİCİL ARŞİV KAYDI BELGESİ – ZORUNLU (Adli Sicil Kayıt Sorgulama sayfası à Kurum Türü : Resmi seçilerek alınabilir.)
-EK-3 E-DEVLET NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ – ZORUNLU (Nüfus Kayıt Örneği Tipi : Nüfus Aile ve Vukuatlı Belge (Olayları Göster) : Evet seçilerek alınabilir.)
-EK-4 E-DEVLET ASKERLİK TERHİS veya TECİL BELGESİ – ERKEK ADAYLAR İÇİN ZORUNLU (Terhis olmuş ancak E-devlet’e belgesi yansımamış adaylar için orijinal imzalı belge beyan edilmelidir.)
-EK-5 İNGİLİZCE DİL SONUÇ BELGESİ – “YABANCI DİL” MADDESİNE EVET DİYENLER İÇİN ZORUNLU (Bu belgeler sadece sınavı uygulayan resmi kurum (IELTS, TOEFL, ITEP) tarafından son 1 yıl içerisinde verilmiş olması koşulu ile kabul edilecektir. Belgenin geçersiz sayılması durumunda aday, Pegasus tarafında yapılacak sınavlara dahil edilecektir.)
-EK-6 PSİKOMETRİK TEST SONUÇ BELGESİ – “PESTA” MADDESİNE EVET DİYENLER İÇİN ZORUNLU (Bu belgeler sınavı uygulayan resmi kurum tarafından son 1 yıl içerisinde verilmiş olması koşulu ile kabul edilecektir. Belgenin geçersiz sayılması durumunda aday, Pegasus tarafından yapılacak sınavlara dahil edilecektir.)
 
Boy-Kilo Ölçümü ve Genel Yetenek Sınavı için süreç nasıl işliyor?

 

Boy-Kilo Ölçümü, Evrak Kontrolü ve Genel Yetenek Sınavı her bir işe alım dönemi için toplu olarak ve aynı gün içerisinde İstanbul’da gerçekleştirilmektedir ve belirlenen tarihler dışında farklı bir tarihte veya lokasyonda adaya özel planlama yapılamamaktadır.

 

Hangi sınav sonuç belgelerimle hangi aşamalardan muaf olabilirim?

 

Başvuru tarihiniz itibari ile son 1 yıl içerisinde alınmış ve minimum gerekli skorları sağlayan,

 

·        IELTS General veya Academic, TOEFL IBT, ITEP Academic sonuç belgesi ile İngilizce sınavı aşamasından muaf olursunuz.

·        PESTA olumlu rapor sonuç belgesi ile PESTA aşamasından muaf olursunuz.

 

Yukarıdaki sınavlar dışındaki sınav sonuç belgeleri kabul edilmemektedir (Örnek: MollyMawk, DLR, SKYTEST, YDS ve benzeri).

 

Genel Yetenek Sınavı nasıl bir sınav uygulaması?

 

Genel Yetenek Sınavı: sayısal yetenek, yönetsel aritmetik, mekanik ve genel yetenek konularında farklı sorgulamaları içinde barından bir test uygulamasıdır. Genel Yetenek Sınavı uygulamamız toplam 77 dakika sürecek olup; 4 alt test ve toplamda 138 sorudan oluşmaktadır. Adayların her alt testten aldığı skorlar değerlendirilmektedir. Adayların tüm alt testlerden Pegasus’un belirlemiş olduğu limitlerin üzerinde başarı göstermesi beklenir.

İngilizce sınavı nasıl bir sınav uygulaması?

İngilizce sonuç belgenizi ibraz edemiyorsanız / belgeniz yoksa, ücreti Pegasus tarafından ödenmek üzere Pegasus’un yapacağı sınav uygulamasına davet edileceksiniz. E-mail ile size göndereceğimiz tarihte ve adreste bilgisayar tabanlı 90 dakikalık İngilizce sınav uygulamamıza katılabilirsiniz. İngilizce sınavı: yazma, konuşma, dinleme, gramer ve okuma bölümlerinden oluşmaktadır. Adayların tüm alt testlerden Pegasus’un belirlemiş olduğu kriterlere uygun başarı göstermesi beklenir.

PESTA nasıl bir sınav uygulaması? Hazırlanmam için bir doküman/link paylaşacak mısınız? Nasıl hazırlanabilirim?

Psikometrik değerlendirme sonuç belgeni ibraz edemiyorsanız / belgeniz yoksa, ücreti Pegasus tarafından ödenmek üzere Pegasus’un yapacağı sınav uygulamasına davet edileceksiniz. E-mail ile sana göndereceğimiz tarihte ve adreste bilgisayar tabanlı Psikometrik Test uygulamamıza katılmanız beklenir. Bu sınavla ilgili herhangi bir ön hazırlık yapmanız gerekmemektedir.

Davet aşamasına gelen adaylarımız ileteceğimiz e-mail içeriğinde yer alan ve yönlendirme yapacağımız sınav merkezimizin internet sayfasından bilgi edinebilir. Ek bir doküman veya link paylaşımı yapılmamaktadır.

Pegasus Davranış Değerlendirmesi nasıl bir uygulama?

Davranış eğilimi değerlendirmesi bilgisayar tabanlı bir uygulamadır. E-mail ile gönderilen link üzerinden dilediğiniz yerden online olarak bu uygulamayı tamamlayabilirsiniz. Bu bir kişilik değerlendirmesi değil, bir davranış eğilimleri değerlendirmesidir. Herhangi bir hazırlık gerektirmez.

Pegasus Pilot Yetiştirme Programında Genel Yetenek Sınavı aşamasında elendim. Sürece tekrar dahil olabilir miyim? 

Genel Yetenek aşamasından elenen adaylarımız Pegasus Pilot Yetiştirme Programımıza asgari başvuru şartlarını sağlamak koşulu ile (Genel Yetenek Sınavına girdikleri tarihten) 1 sene sonrasında başvuru yapabilirler.

Pegasus Pilot Yetiştirme Programında İngilizce Sınavı aşamasında elendim. Sürece tekrar dahil olabilir miyim?

İngilizce aşamasından elenen adaylarımız ancak aşağıdaki koşulları sağlayarak yeniden süreçlerimize dahil olabilirler:

·        Başvurmak istedikleri alım dönemindeki Pegasus Pilot Yetiştirme Programı asgari başvuru koşullarını sağlamak,

·        İlan kriterlerinde yer alan şartlara uygun temin ettikleri ITEP, IELTS veya TOEFL sınavından birini beyan etmek.

ITEP, IELTS veya TOEFL sınavlarından herhangi birine bireysel olarak kendi imkanlarınız doğrultusunda istediğiniz sayıda girebilirsiniz. Sınav ücret bilgisi için, ilgili kurumu/kurumları arayarak bireysel başvuru için belirlenen ücretleri öğrenebilirsiniz.

Pegasus Pilot Yetiştirme Programında Psikometrik Değerlendirme aşamasında elendim. Sürece tekrar dahil olabilir miyim?

Psikometrik Değerlendirme aşamasında elenen adaylarımızın yeniden sürece başvurabilmeleri ve kaldıkları yerden sürece devam edebilmeleri için kendi imkanları ile aldıkları Pegasus Pilot Yetiştirme Programı başvuru koşullarında belirtilen minimum puan ve üzeri / BAŞARILI PESTA belgesini beyan etmeleri ve ilanda belirtilen asgari başvuru koşullarını sağlamaları gerekmektedir.

Psikometrik Değerlendirme aşamamızdan 2. defa elenen adaylarımız Pegasus Pilot Yetiştirme Programımıza tekrar bir sene sonrasında başvuru yapabilirler. Bu süre geçmeden yapacağınız başvuru, tüm belgeleriniz uygun olsa dahi, olumsuz değerlendirilecektir.

Pegasus Pilot Yetiştirme Programında Medikal Kontrol aşamasında elendim. Sürece tekrar dahil olabilir miyim?

Medikal Kontrol aşamamızdan elenen adaylarımız Pegasus Pilot Yetiştirme Programımıza tekrar başvuru yapamayacaktır. Medikal Kontrolünün olumsuz olması sonrası yapacağın tüm yeni başvurular, tüm belgelerin uygun olsa dahi, olumsuz değerlendirilecektir.

Medikal Class-1 raporum var. Medikal kontrol aşamasında muaf olabilir miyim?

Medikal kontrol aşamasına gelen tüm adaylarımız istisnasız (halihazırda geçerli bir medikal class-1 raporları olsa dahi) ücreti Pegasus tarafından ödenmek üzere, yine Pegasus tarafından organize edilecek şekilde medikal kontrole yönlendirilecektir.

Medikal kontrol aşaması için sağlık kriterleriniz neler? X rahatsızlığım var. Medikal Kontrol aşamasından elenir miyim?

Medikal durumunuz süreçlerimize dahil olmanıza engel teşkil etmemektedir; fakat, sürecinizin olumlu şekilde devam etmesi için Medikal Kontrol aşamasını geçmeniz gerekmektedir. Bireysel sağlık raporlarınız incelendikten sonra nihai karar Pegasus tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenir.

Dilerseniz, SHGM’nin belirlemiş olduğu sağlık kriterleri ile ilgili detaylı bilgiye ve risk faktörlerine Sivil Havacılık Tıbbı El Kitabı’nı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Pegasus nihai kararı belirlerken birebirde Sivil Havacılık Tıbbı El Kitabı içerisindeki kriterler esas alınmaz. Pegasus; yukarıda belirtildiği üzere yapılacak değerlendirme sonucunda nihai kararı verir.

 

Pegasus Pilot Yetiştirme Programında Kurul Mülakatı aşamasında elendim. Sürece tekrar dahil olabilir miyim?

Kurul Mülakatı aşamamızda elenen adaylarımız; (Kurul Mülakatına katıldıkları tarihinden itibaren 1 yıl sonra) Pegasus Pilot Yetiştirme Programımıza asgari başvuru koşullarını sağlayarak tekrar başvuru yapabilirler. Pegasus Pilot Yetiştirme Programı başvuru koşullarında belirtilen minimum puan ve üzeri / BAŞARILI sonucunu alman durumunda alacağın belgeyi bir sonraki açılacak ilana başvurunu yaparken beyan edebilirsiniz.

Kurul Mülakatı aşamasını tamamlayarak Yedekler listesinde yer alıyorum. Sürecim nasıl devam edecek?

Yedek Aday listesinde yer almanız durumunda; bir sonraki alım döneminde tekrar değerlendirileceksiniz. İkinci defa “Yedek Aday” durumunda kalan adaylarımızın süreçleri sonlandırılır ve bir sonraki ilan döneminde tekrar başvurmak üzere yönlendirilirler.

 

Genel Yetenek Testi, ITEP, PESTA ve/veya Medikal Kontrol sonucumu/sonuçlarımı merak ediyorum. Sonuçlarımı/sonuç belgelerimi benimle paylaşabilir misiniz?

 

Şirket politikalarımız gereği Pegasus tarafından yapılan sınav uygulamalarının sonuçları paylaşılmamaktadır.

 

Eşim/Kardeşim/Arkadaşım süreçlerinize dahil oldu. Son durumuyla ilgili bilgi alabilir miyim?

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği adaylarımızla ve/veya süreçlerimizdeki durumlarıyla ilgili bilgileri yalnızca kendileriyle paylaşabiliriz.

 

Pegasus Pilot Yetiştirme Programında eğitim süresi ne kadardır?

 

Eğitim süreleri program tipi ve okullar bazında değişiklik göstermektedir. Süreç içerisinde ilgili basamakta adaylarımıza daha detaylı bilgi vermekteyiz.

 

Pegasus Pilot Yetiştirme Programına dahil olan adaylar Genel Yetenek Sınavı sürecinde tüm süreçlerle ilgili detaylı bir sunum ile bilgilendirilmektedir.

 

Eğitim süreçleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ilgili aşamalarda kademeli olarak paylaşılmaktadır.

 

Tüm Adayların Dikkatine:

 

  • İşe giriş için talep edilen bilgi/belgeler işe giriş şartlarını sınırlandırmamaktadır. Pegasus süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İşe alım konusunda nihai karar Pegasus’a aittir.
  • Yukarıda belirtilen kararlar Pegasus’un dönemsel işe alım ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik gösterebilir.
  • Yanıtlarını bulamadığınız sorular için kariyer iletişim alanından İletişime Geçme Nedenleri adımında “Öğrenci Pilot” seçeneğinden ilgili Pegasus yetkilisine ulaşabilirsin. Sıkça Sorulan Sorular bölümünde cevabı yer alan sorular için ayrıca bir dönüş yapılmayacaktır. Bu nedenle herhangi bir soru iletmeden öncesinde Sıkça Sorulan Sorular bölümünü dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

 

Cevaplarını bulamadığınız sorular için Kariyer İletişim üzerinden bizime iletişime geçebilirsiniz.

Çerezleri kullanımımız hakkında

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışması ve performansının artırılması için gerekli çerezleri kullanıyoruz. Bunlara ek olarak tercihinize bağlı foksiyonel çerezler ile reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler kullanmaktayız. Fonksiyonel çerezler Pegasus İnternet Sitesindeki tercihlerinizin hatırlanmasını sağlar. Reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler ise tarayıcınız üzerinden internet kullanımınıza bağlı reklam ve tanıtım içeriği sunmaktadır.Tercihe bağlı çerezlerin kullanımına aşağıdaki tercihler üzerinden izin verebilir veya bu yönde kullanımı engelleyebilirsiniz. Gerekli çerezleri internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu çerezleri devre dışı bıraktığınızda Pegasus İnternet Sitesinin bazı özelliklerinden faydalanamayacağınızı lütfen dikkate alınız. Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Oturum çerezleri

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için gereklidir. Pegasus İnternet Sitesinin ziyaret edilebilmesini ve özelliklerinden faydalanılmasını bu çerezler sağlar. Oturum çerezleri, internet sitesinde sayfalar arasında bilgileri taşıyabilmek ve bilgileri tekrardan girmek zorunluluğunu ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır.

Performans çerezleri

Bu çerezler aracılığıyla, sayfaların ziyaret sıklığı, varsa ilgili hata iletileri, sayfalarda geçirilen zaman ve kullanıcının internet sitesini kullanma şekliyle ilgili bilgileri toplanır. Bu bilgiler aracılığıyla, Pegasus İnternet Sitesinin performansının arttırılması sağlanır.

Fonksiyonel çerezler

Bu çerezler ile kullanıcının site içinde yapmış olduğu seçeneklerin (örneğin, seçilen şehir, uçuş tarihi) hatırlanması sağlanır ve böylelikle kullanıcıya kolaylık sağlanmış olur. Bu çerezler ile kullanıcılara gelişmiş internet özellikleri sağlanır.

Reklam ve üçüncü taraf çerezleri

Pegasus internet sitesinde bazı fonksiyonların kullanımı amacıyla üçüncü taraf tedarikçilerine ait çerezleri kullanılır (örneğin, uçuş noktaları ve promosyon sayfalarında yer alan sosyal medya paylaşım araçlarının oluşturduğu çerezler). Pegasus İnternet sitesinde reklam takibi yapan firmaların çerezleri de mevcuttur.

Detaylı bilgi için

Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.
Whatsapp İletişim Hattı