SAYFA BAŞINA DÖN

Olanaklarımız


Sosyal Kulüpler (Fun@Fly)

Gurme kulübü, koşu takımı, basketbol takımı, doğaçlama kulübü, dans atölyesi, doğa sporları kulübü gibi her zevke hitap eden sosyal kulüp aktivitelerimizle iş hayatını biraz da renklendirme gayretindeyiz.

İnovasyon

UBFV (Uçuracak Bir Fikrim Var) platformunda yıl boyu aile bireylerimizin farklı fikirlerini topluyor ve oluşturduğumuz komite ile yılın en “uçuran” fikrini seçip ödüllendiriyoruz.

Gelişim Fırsatları;

Eğitim

Eğitimde süreklilik prensibi paralelinde gerek şirket içi gerekse şirket dışı eğitimlerle aile bireylerimizin kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmaya devam ederek, onların sektörel gelişim ve değişime ayak uydurabilmelerini, şirket aidiyetini ve motivasyonlarını sağlamayı hedefliyoruz

Performans Yönetimi

Uyguladığımız performans yönetim sistemi ile tüm Aile Bireylerimizin doğru geri bildirimlerle yetkinliklerini geliştirebilmelerini, aynı zamanda hedef bazlı değerlendirme ile şirketin genel hedeflerine katkıda bulunabilmelerini sağlamak amacındayız. Performans dönemi sonunda elde ettiğimiz verilerle Aile Bireylerimizin yetkinliklerini geliştirerek, kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilmek için gerekli eğitimlere yönlendirip, kariyer haritalarını birlikte çiziyoruz.

Yan Haklarımız

  • İndirimli Bilet Uygulaması
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Yemekhane / Multinet
  • Servis
  • Anlaşmalı Otellerden İndirim
  • Çocuk sahibi olan aile bireylerimize altın hediyesi
  • Kıdem ödülleri
  • Kreş imkanı
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.