SAYFA BAŞINA DÖN

İletişim sekmesinden soru yönlendirmeden önce tüm adaylarımızın Sıkça Sorulan Soruları dikkatlice incelemesini tavsiye ederiz.

 

Yanıtı Sıkça Sorulan Sorular dokümanında yer alan sorular için dönüş yapılmayacaktır.

 

Tüm Adayların Dikkatine:

 

o   İşe giriş için talep edilen bilgi/belgeler işe giriş şartlarını sınırlandırmamaktadır. Pegasus süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İşe alım konusunda nihai karar Pegasus’a aittir.

o   Aşağıda belirtilen kararlar Pegasus’un dönemsel işe alım ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Açık pozisyonlara nerelerden başvuru yapabilirim?

Başvuru sonrası süreç nasıl ilerlemektedir?

İşe Alım aşamalarınız nelerdir?

Mülakat sonrası olumlu ya da olumsuz dönüşler ne zaman yapılır?

Başvurum olumsuz değerlendirildi, farklı pozisyonlar için başvuru yapabilir miyim?

Tüm Adayların Dikkatine:

 

  • İşe giriş için talep edilen bilgi/belgeler işe giriş şartlarını sınırlandırmamaktadır. Pegasus süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İşe alım konusunda nihai karar Pegasus’a aittir. 
  • Yukarıda belirtilen kararlar Pegasus’un dönemsel işe alım ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik gösterebilir. 
  • Yanıtlarını bulamadığınız sorular için kariyer iletişim alanından İletişime Geçme Nedenleri adımında yer alan bize ulaşmak istediğiniz konu ile ilgili başlığı seçerek bizlere ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular bölümünde cevabı yer alan sorular için ayrıca dönüş yapılmayacaktır. Bu nedenle herhangi bir soru iletmeden önce Sıkça Sorulan Sorular bölümünü dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

 Cevaplarını bulamadığınız sorular için Kariyer İletişim sayfamız üzerinden bizime iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.